موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/112088 :کد

«نساجی» را نجات دهید؛

نسخه‌های «اورتونی» برای فوتبال مازندران

  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -نسخه‌های «اورتونی» برای فوتبال مازندران

یک روز سهامدار اورتون انگلیس مدعی سرمایه‌گذاری در تیم فوتبال نساجی می‌شود و روزی مالکی دیگر اما هواداران این تیم دسته یکی از مسئولان می‌خواهند تا این تیم را نجات دهند.

یک روز سهامدار اورتون انگلیس مدعی سرمایه‌گذاری در تیم فوتبال نساجی می‌شود و روزی مالکی دیگر اما هواداران این تیم دسته یکی از مسئولان می‌خواهند تا این تیم را نجات دهند.


به گزارش تحلیل ایران هرروز مالک جدیدی برای نساجی پیدا می‌شود، یک روز از آن‌سوی آب‌ها و اورتون انگلیس و روزی  دیگر یک سرمایه‌گذار داخلی، اما آنچه واقعیت دارد، این است که این تیم با مشکل شدید مالی روبرو است و هوادارانش از مسئولان می‌خواهند تا هرچه زودتر تکلیف سرمایه‌گذاری در این تیم مشخص شود.


هواداران نساجی مازندران‌ بیش از یک دهه است انتظار لیگ برتری شدن تیم محبوب خود را می‌کشند و در این فصل که تیم در جایگاه چهارم جدول لیگ دسته اول قرار دارد با توجه به تغییر و تحول مدیریتی در این باشگاه انتظار می‌رود که امسال آرزوی ده‌ساله هواداران محقق شود.

نساجی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر والیبال هم خوب بازی می‌کند و خوب نتیجه می‌گیرد ولی امسال پول ندارد و تیم هرروز حالش وخیم‌تر از دیروز می‌شود.

 

عصر جمعه توافق نهایی برای واگذاری باشگاه نساجی مازندران با نماینده تام‌الاختیار خریدار جدید صورت گرفت و با تنظیم برگه نقل‌وانتقال سهام باشگاه و تأیید وکیل طرفین و مالک قبلی توافقات نهایی صورت پذیرفت اما باگذشت دو روز، انصراف سرمایه‌گذار فعلی از فروش نساجی اعلام می‌شود.


 پس از واگذاری یک‌روزه نساجی به خریدار جدید، اکبر یوسفی نماینده و وکیل تام‌الاختیار مالک جدید این باشگاه، بابیان اینکه طی جلساتی که با آقای پرهام برگزار کردیم به این نتیجه رسیدیم که به باشگاه نساجی کمک کنیم، بیان کرد: خوشبختانه توانستیم با آقای پرهام به توافق نهایی رسیده و این توافق را رسمی کردیم.

 

وی همچنین در مورد شروع تمرینات این تیم که چند روزی تعطیل بود، افزود: باهماهنگی که با مدیرعامل باشگاه انجام دادیم فردا تمرینات نساجی از سر گرفته می‌شود.

سرمایه گذاری سهامدار باشگاه اورتون صحت ندارد


یوسفی با اشاره به شایعاتی مبنی بر همکاری مشیری سهام‌دار باشگاه اورتون با نساجی، گفت: این موضوع حقیقت ندارد و شایعه‌ای بیش نیست و بنده نماینده مالک واقعی نساجی هستیم که فعلاً صلاح دانستند نامشان فاش نشود ولی لطف کردند و به من در این زمینه اختیار دادند که در خدمت باشم.

 

وی تصریح کرد: هدف اصلی ما در باشگاه نساجی رفع معضلات باشگاه بوده و سعی می‌کنیم استخوان‌بندی تیم را حفظ کنیم و پرداختی‌های خوبی به بازیکنان خواهیم داشت.

اکبر یوسفی متذکر شد: فعلاً برنامه‌ای در خصوصی تغییرات وسیع در کادر فنی با توجه به نتایج خوب کادر فنی حال حاضر نداریم ولی جذب یک مدیر فنی لایق در دستور کار ما قرار خواهد گرفت.

قرار بود سرمایه‌گذار جدید از روز یکشنبه فعالیتش را آغاز کند که خبر انصراف مالک فعلی از فروش نساجی در محافل ورزشی پیچید و اکنون نساجی مانده و خیل هوادارانی که منتظرند تکلیف این تیم زودتر مشخص شود.

محمود فکری سرمربی نساجی از همان اوایل فصل می‌دانست که تیم شرایط مالی خوبی ندارد و از همان ابتدا به دنبال منابع مالی رفت و توانست با این اوضاع مالی نه‌چندان خوب نساجی نتایج قابل قبولی را کسب کند.

کمپین نساجی مرا نجات دهید

در نیم‌فصل هواداران نساجی ساکت ننشستند و با کامنت گذاشتن در فضای مجازی از رئیس جمهوری درخواست کمک به تیم را داشتند و کمپین «نساجی مرا نجات دهید» را به راه انداختند تا این تلاش‌های هواداران جواب داد و با دستور مستقیم استاندار، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مأموریت حل مشکلات نساجی را بر عهده گرفت.

داستان تیم نساجی آنجا جالب می‌شود که پرهام از انتقال باشگاه نساجی منصرف شده و ازاین‌رو جلسه ای اضطراری با حضور علی یونسی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار مازندران برای حل مشکل تیم نساجی مازندران برگزار می شود.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :