موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/116417 :کد

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران:

انتخابات خانه مطبوعات مازندران الکترونیکی برگزار می شود

  چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۱۳۴   
 تحلیل ایران -انتخابات خانه مطبوعات مازندران الکترونیکی برگزار می شود

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: انتخابات خانه مطبوعات استان اسفندماه به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: انتخابات خانه مطبوعات استان اسفندماه به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

به گزارش تحلیل ایران حسین مرتضوی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ثبت‌نام الکترونیکی اعضای خانه مطبوعات در سراسر کشور از ۱۹ بهمن شروع شد اظهار داشت: اعضای خانه مطبوعات با مراجعه به سامانه ثبت‌نام اینترنتی انجام دهند و آن دسته از فعالان حوزه رسانه که تاکنون به عضویت خانه مطبوعات درنیامده‌اند هم می‌توانند با ثبت‌نام در این سامانه و بارگذاری مشخصات خود، روند ثبت‌نام را انجام دهند.

 

 مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: ثبت‌نام در این سامانه برای شرکت در انتخابات هیئت‌مدیره خانه مطبوعات است که اسفندماه امسال در سراسر کشور به‌طور همزمان و به‌صورت الکترونیکی می‌شود و لازم است متقاضیان نسبت به ایجاد نام کاربری در این سامانه اقدام کنند.

 

مرتضوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نوبت سوم تصویب اساسنامه در روز شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۲ ظهر برگزار می‌شود، تصریح کرد: در دو نوبت قبلی، اعضا برای رأی‌گیری به حدنصاب نرسیده بود و این دستور کار در مجمع عمومی نوبت سوم، مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

 

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران که از ۲۶ تا ۲۹ بهمن‌ماه برگزار می‌شود، گفت: مقدمات برگزاری این نمایشگاه را فراهم کردیم و از ابتدای هفته آینده قرعه‌کشی و تحویل غرفه به رسانه‌هایی که برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند را شروع می‌کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :