موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/116655 :کد

رئیس شورای عالی استان‌ها در نکا مطرح کرد

دشمن تلاش دارد از درون ملت را تهی کند

  جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۶
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -دشمن تلاش دارد از درون ملت را تهی کند

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه ملت ایران یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور خواهد یافت گفت: باید مراقب توطئه استکبار باشیم و دشمن تلاش دارد از درون ملت را تهی کند.

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه ملت ایران یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور خواهد یافت گفت: باید مراقب توطئه استکبار باشیم و دشمن تلاش دارد از درون ملت را تهی کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، مهدی چمران امشب در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و مدافعان حرم در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: دهه مبارک فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بوده که برکات و آثار آن اتحاد و یکدلی مردم در عرصه‌های نظام است و فردا در 22 بهمن ملت ایران این یکپارچگی را به همگان نشان می‌دهد.

 

وی افزود: پیروزی انقلاب و رهبری امام خمینی(ره) دو پدیده مهم و بی‌نظیر در جهان و تاریخ بوده که قابل قیاس با انقلاب‌های دیگر نظیر انقلاب کبیر فرانسه، اکتبر روسیه، کوبا، الجزایر و چین نیست زیرا انقلاب اسلامی ایران بر مبنای تفکر بشری صرف نبوده بلکه پایه و اساس آن اسلام محمدی است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: اسلام دینی ابدی و پیامبر اسلام نیز پیامبری جهانی است که برای رسیدن به سعادت واقعی باید همه ما اتحاد داشته باشیم زیرا وحدت اصول دین ماست و با رهبری امام راحل و وحدت مردم توانستیم انقلاب را به پیروزی برسانیم و در 8 سال دفاع مقدس نیز پیروز شویم. 

 

چمران گفت: در زمان طاغوت کشور به دست فردی اداره می‌شد که به عنوان نوکر آمریکا و ایادی بیگانگان بود اما با ایمان به خدا، رهبری امام و وحدت و بیداری مردم انقلاب اسلامی ایران پیروز شد و اکنون وظیفه ماست تا از این انقلاب و دستاوردهای آن به عنوان یک امانت الهی پاسداری کنیم.

 

وی با اشاره به ترفندها و توطئه‌های دشمنان در دوران انقلاب و پس از آن علیه ایران افزود: تاریخ نشان داد کودتا موجب برچیده شدن بسیاری از کشورها شده اما کوتای مخملی هم در ایران ناکام ماند زیرا ملت تابع ولی‌فقیه هستند و هیچگاه دست از آرمان‌های انقلاب نخواهند کشید.

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: اگر نگاهی به کشورهای نظیر افغانستان، سوریه، یمن، بحرین و دیگر کشورهای خاورمیانه بیندازیم مشاهده می‌کنیم که امنیت و آرامش تنها برای کشور ماست و بنابراین باید قدردان این انقلاب باشیم.

 

چمران تأکید کرد: دشمن تلاش دارد از درون ما را تهی کند و اصل دین را از ما بگیرد و با ماهواره‌ها، سایت‌های مجازی و هر آنچه که می‌تواند جوانان را از اسلام و انقلاب دور کند که باید مراقب اعتقاداتمان باشیم.

 

وی یادآور شد: بزرگترین رسالت ما حفظ انقلاب و سپردن آن به نسل‌های بعدی بوده و در این زمینه حضور مردم در صحنه‌های انقلاب و با مشت‌های گره‌کرده در راهپیمایی 22 بهمن حرکت اجتماعی و تائیدی دوباره به انقلاب است و باید حضور را پررنگ‌تر از گذشته دانسته تا دشمنان بدانند که ملت ایران همچنان انقلابی هستند و تابع ولایت فقیه خواهند ماند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :