موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/116889 :کد

مدیرعامل جمعیت‌ هلال‌احمر استان مازندران

استان مازندران به ۴۵ پایگاه امداد و نجات هلال احمر نیاز دارد

  یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۳
تعداد بازدید : ۱۲۵   
 تحلیل ایران -استان مازندران به ۴۵ پایگاه امداد و نجات هلال احمر نیاز دارد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران گفت: استان مازندران با وجود پنج راه مواصلاتی نیاز به ۴۵ پایگاه امداد و نجات هلال‌ احمر دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران گفت: استان مازندران با وجود پنج راه مواصلاتی نیاز به ۴۵ پایگاه امداد و نجات هلال‌ احمر دارد.


به گزارش تحلیل ایران، مجتبی اکبری شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران افزایش پایگاه امدادی را از 29 به تعداد 322 پایگاه اعلام و اظهار داشت: در بسیاری از شهرستان‌های استان پایگاه هلال‌احمر نداریم و شعبات مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.

 

وی با اعلام اینکه هم‌اکنون مجوز راه‌اندازی پایگاه‌هایی در شهرهای سوادکوه شمالی، میاندرود، محمودآباد و سیمرغ را دستور کار داریم، افزود: این استان با وجود پنج روز راه مواصلاتی هراز، کیاسر، سوادکوه، کندوان و گیلان به خراسان رضوی نیاز به 45 پایگاه امدادی دارد.

 

اکبری با تاکید براینکه براساس آمایش سرزمین محور راه‌های مواصلاتی این تعداد پایگاه‌ها کافی نیست تصریح کرد: این سازمان به دنبال ایجاد پایگاه‌های با کیفیت است تا به به ارائه خدمات به موقع دهد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر مازندران با اشاره به راه‌اندازی پایگاه امداد و نجات تخصص کوهستان در شهر رینه آن را یک پایگاه ملی مطرح کرد و گفت: این پایگاه به دلیل مغایرت به قله دماوند و تردد مسافران فراهم شد و برای آموزش نجاتگران ملی و بین‌المللی انتخاب شد.

 

وی در ادامه درباره تغییرات مدیریتی جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های مازندران بیان کرد: این تغییر باعث انگیزش کارکنان می‌شود و یک امر طبیعی است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :