موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/117144 :کد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران:

۶۶۶ نفر در محورهای برفگیر استان مازندران امدادرسانی شدند

  ﺳﻪشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۱
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -۶۶۶ نفر در محورهای برفگیر استان مازندران امدادرسانی شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی استان گفت: با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر ۶۶۶ نفر در محورهای برفگیر استان کمک‌رسانی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی استان گفت: با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر ۶۶۶ نفر در محورهای برفگیر استان کمک‌رسانی شدند.


به گزارش تحلیل ایران مجتبی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: مناطق امدادرسانی شده از سوی نیروهای هلال احمر به مردم در مناطق پلور، کهرود، پنجاب، گزنک، نوا٬ وانا،  توسکاچشمه و نیالا در محور هراز بوده است.

 

وی با اشاره به امدادرسانی نیروهای هلال احمر به افراد در راه مانده در برف در بخش کوهستانی کجور، تصریح کرد: مردم در این بخش در حوزه کجور، پول و گردنه بشم اسکان داده شدند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه تلاش نیروهای امدادی در جاده کیاسر حد فاصل دیدو، کیاسر، جمال‌الدین کلا و ایول مشهود بوده است، عنوان کرد: این نیروهای امدادی نیز به کمک در راه ماندگان برف در روستاهای افراچال، دامادکلا، تلارم و تلاوک دودانگه نیز آمدند.

 

وی با بیان اینکه پل زنگوله تا تونل کندوان جاده چالوس کانون بارش‌های برف در استان بوده که مورد توجه امدادگران استان برای خدمات‌دهی بوده است، افزود: 169 نفر خودرو با بستن زنجیر چرخ به آنان از منطقه برفگیر به نقاط امن اسکان داده و هدایت شدند.

 

اکبری با بیان اینکه 666 نفر در عصر و شب دوشنبه از طریق نیروهای هلال احمر امدادرسانی شدند، گفت: 7 نفر از مسافران در پایگاه‌های هلال احمر اسکان موقت یافتند و 14 دستگاه برای نجات جان هموطنان در محورهای ذکر شده گشت‌زنی کردند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه 13 تیم عملیاتی به استعداد 51 نفر در محورهای برفگیر استان به خدمت‌رسانی مشغول بودند، افزود: مقادیر بسیاری مواد غذایی و زیستی به مسافران و درراه ماندگان برف داده شد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :