موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/118564 :کد

اخبار کوتاه استان مازندران

۲۷ شهرک و ناحیه صنعتی استان مازندران از گاز طبیعی بهره‌مند شدند

  یکشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۶
تعداد بازدید : ۱۰۳   
 تحلیل ایران -۲۷ شهرک و ناحیه صنعتی استان مازندران از گاز طبیعی بهره‌مند شدند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از بهره‌مندی ۲۷ شهرک و ناحیه صنعتی استان از اتصال گاز طبیعی خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از بهره‌مندی ۲۷ شهرک و ناحیه صنعتی استان از اتصال گاز طبیعی خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی با اشاره به نقش گاز در واحدهای تولیدی و صنعتی اظهار داشت: اتصال شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شبکه گاز موجب افزایش کارآیی تولید و درآمدزایی برای بخش صنعت و تولید خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: با توجه به اقدامات صورت گرفته، امکان بهره‌مندی از گاز طبیعی برای واحدهای تولیدی مستقر در 27 شهرک و ناحیه صنعتی استان فراهم بوده و امید است با توجه به مزیت نسبی گاز طبیعی به‌عنوان سوخت ارزان، پاک و قابل دسترس، بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاران در این شهرک‌ها و نواحی صنعتی فراهم شود.

 

موسوی بیان داشت: 7 شهرک و ناحیه صنعتی در دولت تدبیر و امید به شبکه گاز متصل شده‌اند.

صدور 221 فقره کارت بازرگانی در مازندران


یوسف خسروزاده عمران رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در یازده ماهه امسال، تعداد 22 فقره کارت بازرگانی صادر و 311 فقره تمدید شده است و تعداد 10 فقره کارت بازرگانی به دلیل واگذاری افراد به غیر ابطال شد.

 

وی افزود: بدلیل کثرت و ازدیاد استفاده از کارت‌های موصوف و به‌منظور اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه و اصلاحی، برابرمفاد تبصره 4 از بند 10آئین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات مبنی بر ممنوعیت واگذاری کارت‌های بازرگانی به سایرین‌، کارتهای مذکور شناسایی و ابطال شد.

 

خسروزاده بیان کرد: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده با سامانه یکپارچه کارت هوشمند بازرگانی فرآیند دریافت گواهی ماده 186 قانون مالیات‌های مستقیم بصورت الکترونیکی از سوی اداره کل امورمالیاتی استان در هنگام صدور و تمدید کارتهای بازرگانی صورت می پذیرد.

پوشش امدادی هلال احمرمازندران به 51 حادثه


مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از امدادرسانی این جمعیت به 51 حادثه در یک هفته گذشته خبر داد.

 

مجتبی اکبری افزود: تیم‌های امداد ونجات بین شهری استان مستقر در پایگاه‌های محورهای مواصلاتی موفق شدند ضمن انجام 51 عملیات امدادی نسبت به ارائه خدمات موردنیاز به سانحه جاده ای، شش حادثه شهری، یک حادثه برف و کولاک، دو عملیات کوهستان ، یک حادثه صنعتی و کارگاهی و ارائه خدمات امدادی به 13نفر از مراجعان حضوری به پایگاه‌ها و پستهای امدادی اقدام کنند.

 

 وی تصریح کرد: انتقال 29 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات امدادی سرپایی 88 نفر مصدومین حوادث مختلف از جمله خدمات جمعیت هلال احمر در یک هفته گذشته بوده است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :