موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/119201 :کد

نماینده ولی فقیه در مازندران:

مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

  جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۳۳
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی محقق می شود گفت: باید مدیریت جناحی را در این مورد کنار گذاشت.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی محقق می شود گفت: باید مدیریت جناحی را در این مورد کنار گذاشت.

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نمازجمعه ساری با تاکید بر توجه به مدیریت جهادی برای تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید مدیریت کارآمد داشته باشیم و از جناحی بازی پرهیز کنیم.


وی زمان شناسی و جامعه شناسی را لازمه مدیریت اسلامی برشمرد و گفت: بینش سیاسی و مردمی بودن از دیگر الزاماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.


وی عنوان کرد: برای تحقق اقتصاد مقامتی باید همکاری همه جانبه داشته باشیم و نباید چشم به آمریکا داشت و باید از نفاق خوداری کنیم.


آیت الله طبرسی، در بخشی از سخنانش، بیکاری و فقر را مهمترین مشکلات اعلام و اضافه کرد: بخشی از مشکلات ناشی از بی تقوایی است و باید تقوا سرلوحه کار قرار گیرد.


امام جمعه ساری، با اشاره به درپیش بودن سال جدید اظهار داشت: تاکنون کمیته امداد خدمات زیادی را در جامعه ارائه داده است و رونق اقتصادی شهری و روستایی از جمله خدمات آن به شمار می رود.


وی طلاق را معضل جدی جامعه دانست و گفت: به ازای هر سه ازدواج یک طلاق ثبت می شود و باید برای رفع این ناهنجاری دست به دست هم دهیم.


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، با گرامیداشت هفته درختکاری خواستار تحقق وعده نهالکاری حاشیه مسیر مازندران تا مشهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :