موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/119296 :کد

در مازندران:

کلید ۱۹۰ واحد مسکن مهر در ساری اهداء شد

  شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۱۰۷   
 تحلیل ایران -کلید ۱۹۰ واحد مسکن مهر در ساری اهداء شد

کلید ۱۹۰ واحد مسکن مهر با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به متقاضیان در ساری اهداء شد.

کلید ۱۹۰ واحد مسکن مهر با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به متقاضیان در ساری اهداء شد.

به گزارش تحلیل ایران، ۱۹۰ واحد مسکن مهر ظهر شنبه با حضور مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی در ساری افتتاح و کلید آن به متقاضیان اهداء شد.

 

حیدر نوروزی مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در حاشیه افتتاح طرح ها  اظهار داشت: تاکنون ۴۹ هزار و ۷۳۴ واحد مسکن مهر در استان افتتاح‌شده است واز این میزان ۱۶۶ هزار واحد در دولت یازدهم در استان بهره‌برداری و سرمایه‌گذاری شده است.

 

وی با اشاره به اقدامات خوب انجام شده در حوزه مسکن ، فنی و اجرایی و شهرسازی یادآور شد : ۱۶ هزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید در استان مازندران به بهره برداری رسیده است که بیانگر اهتمام ویژه دولت به این مهم است.

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در ادامه با بیان اینکه بیش از ۵۰ پروژه دولتی و اداری توسط راه و شهرسازی در استان مازندران تکمیل شده و یا در حال ساخت است که از این تعداد، سه پروژه مختص فرمانداری ها است.

 

نوروزی افزود : در حوزه ساخت و سازهای دولتی در دولت تدبیر و امید سه هزار و ۲۱۶ متر مربع بنا مربوط به ساختمان های دولتی احداث شده است و در زمینه احداث بیمارستان ها نیز مقدار ۱۲ هزار و ۵۹۱ متر مربع به فضای بهداشتی و درمانی استان اضافه شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :