موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/119573 :کد

نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان مازندران:

دریافت حقوق نجومی مغایر با عدالت اجتماعی است

  دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۱
تعداد بازدید : ۹۳   
 تحلیل ایران -دریافت حقوق نجومی مغایر با عدالت اجتماعی است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان مازندران گفت: دریافت حقوق نجومی در حالی‌ که بسیاری از مردم در طبقه متوسط و ضعیف اجتماعی قرار دارند مغایر با عدالت اجتماعی است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان مازندران گفت: دریافت حقوق نجومی در حالی‌ که بسیاری از مردم در طبقه متوسط و ضعیف اجتماعی قرار دارند مغایر با عدالت اجتماعی است.


به گزارش تحلیل ایران حجت‌الاسلام یدالله غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: نمایندگان مردم از  سوی مردم انتخاب شدند تا مانع تضییع حقوق شوند.

 

وی با بیان اینکه سیاست علی ابن ابیطالب (ع) بر مبنای عدالت بود خاطرنشان کرد: امام اول شیعیان در مورد سیاست به هیچ حزب و یا گروه سیاسی وابستگی نداشت.

 

غلامی با اشاره به برخوردهای قاطع مولای متقیان را به عنوان فردی عادل در جهان معرفی کرده است، تصریح کرد: نمایندگان مجلس لازم است در مورد نجومی بگیران و حقوق‌های 20 میلیونی مسئولان نجومی بگیر پاسخگو باشند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران بیان کرد: امرز بسیاری از انقلابی‌گری خسته شدند و به اسم زیرکی از سازش با دشمن دم می‌زنند و این جای بسی تاسف دارد.

 

وی با اشاره به جریانات پس از انقلاب گفت: مولای متقیان همیشه انقلابی بود و انقلابی ماند اما متاسفانه برخی مسئولان امروز اذعان می‌کنند که بعد از 37 سال نمی‌توان انقلابی ماند.

 

غلامی با تقبیح تندرو خواندن افراد مومن و انقلابی و افراطی نامیدن آنان افزود: برخی به نام تعامل دشمن فرضی درست کرده و همه باید بدانند ریشه بسیاری از گرفتاری‌ها آمریکا بوده و راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و سیاسی، داشتن روحیه جهادی است.

 

وی بیان کرد: کشور در هر زمانی که روحیه جهادی داشته و همواره با پیشرفت‌های خارق‌العاده روبه‌رو شده است خاطرنشان کرد: هنر این نیست که در رآکتور اراک بتن ریخته شود و خود را زیرک فرض کرد باید مسیرهای انحراف در جریان انقلابی‌گری مشخص شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :