موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120830 :کد

نماینده ولی فقیه در مازندران:

ایام نوروز به فکر مرگ و قیامت باشیم

  جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۴
تعداد بازدید : ۹۳   
 تحلیل ایران -ایام نوروز به فکر مرگ و قیامت باشیم

نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت فرارسیدن سال نو گفت: در نوروز به فکر مرگ و قیامت باشیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت فرارسیدن سال نو گفت: در نوروز به فکر مرگ و قیامت باشیم.
 

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نمازجمعه ساری با تبریک فرارسیدن سال جدید اظهار داشت: در نورز باید بفکر مرگ و قیامت باشیم و درعین حال، صله رحم و آشتی کردن را عید از یاد نبریم.

 

وی با بیان اینکه بازارهای نوروزی استان چندان خوب و گرم نبوده است تصریح کرد: خوب نیست که مردم در آستانه نوروز برای خرید شب عید مستاصل و ناامید باشند.

 

آیت الله طبرسی با تقدیر از فعالیت های دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: باید توقع و فرمایش مدنظر مقام معظم رهبری برای اجرایی شدن اقصتاد مقاومتی جامه عمل پوشیده شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران، اقتصاد مقاومتی همراه با مدیریت جهادی و انقلابی را پسندیده دانست و عدالت را یکی از ویژگی های بارز مدیریت در جامعه اسلامی برشمرد و گفت: چرا عده ای باید بخورند و ببلعند و از کانادا سردرآورند و برای سپردن مدیریت به مدیران باید عدالت، پاکی و پاکدستی آنان ارزیابی و احراز شود.

 

امام جمعه ساری، با بیان اینکه عدالت و پاکی و پیراستگی در جامعه کم شده و اخلاق در جامعه مرده است تصریح کرد: عدالت باید مهمترین صفت مدیران باشد و فردی که تشنه مسئولیت باشد، دچار اشتباه و مشکل خواهد شد.

آیت الله طبرسی، دشمنی آمریکا با ایران را استراتزیکی عنوان کرد و گفت: این دشمنی تاکتیکی نیست و نمی توانیم از آن صرفنظر کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :