موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/120993 :کد

فرمانده قرارگاه منطقه ای غدیر:

راهیان نور در انتقال ارزشهای دفاع مقدس نقش موثری دارد

  یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۹
تعداد بازدید : ۹۶   
 تحلیل ایران -راهیان نور در انتقال ارزشهای دفاع مقدس نقش موثری دارد

فرمانده قرارگاه منطقه ای عملیاتی غدیر شمال، نقش راهیان نور را در تبیین و انتقال ارزشها و حماسه دفاع مقدس به نسل های جامعه مفید دانست.

فرمانده قرارگاه منطقه ای عملیاتی غدیر شمال، نقش راهیان نور را در تبیین و انتقال ارزشها و حماسه دفاع مقدس به نسل های جامعه مفید دانست.

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی شالیکار ظهر یکشنبه در بازدید جمعی از مدافعان حرم، ایثارگران و رزمندگان قرارگاه منطقه ای عملیاتی غدیر شمال کشور از مناطق عملیاتی دوران دفاع دفاع مقدس با اشاره به نقش بسیارمؤثر راهیان نور در تبیین و انتقال ارزش هاو حماسه های دفاع مقدس به نسل ها و آحاد جوامع بشری اظهار داشت: جوانان و نسل های انقلاب اسلامی باید دفتر صبر و مقاومت رزمندگان و شهیدان دفاع مقدس را عاشقانه مطالعه کنند.


وی افزود: جوانان باید از حماسه ها و ایثار آنان که در پرتو مقاومت و استقامت دینی آفریده شده، متواضعانه درس بگیرند و آن را الگوی راهی قرار دهند که فقط برای ارزش ها و دستاوردهای خون  شهیدان به آن راه  دعوت  شده اند.


جمعی از مدافعان، ایثارگران ورزمندگان عاشورایی قرارگاه منطقه ای  عملیاتی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اتفاق اعضای خانواده های خویش و درقالب کاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس جنوب کشور بازدید کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :