موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121081 :کد

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان

مشکل کمبود داروی مسافران و مردم مازندران در نوروز نداریم

  دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۶
تعداد بازدید : ۱۰۳   
 تحلیل ایران -مشکل کمبود داروی مسافران و مردم مازندران در نوروز نداریم

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به آمادگی نیروهای اورژانس استان در ایام نوروز، گفت: مشکل کمبود داروی مسافران و مردم مازندران در نوروز نداریم.

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به آمادگی نیروهای اورژانس استان در ایام نوروز، گفت: مشکل کمبود داروی مسافران و مردم مازندران در نوروز نداریم.


به گزارش تحلیل ایران، حامد روحانی زاده بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از پایگاه‌های اورژانس 115 بهنمیر، شماره 11 بابلسر و پایگاه مرکزی محمودآباد اظهار داشت: اورژانس مازندران از 24اسفند تا 16 فروردین96 در جاده‌های استان مستقر هستند.

 

وی با اشاره به فعالیت بیمارستان‌های دولتی در ایام نوروز، افزود: داروهای مورد نیاز بیماران خاص نیز تامین شده است و مشکلی در این ایام نداریم.

 

جانشین رئیس دانشگاه در ستاد تسهیلات سفر مازندران بر رعایت مسایل بهداشتی در این ایام تاکید کرد و افزود: 200 کارشناس بهداشت محیط در قالب 23 اکیپ از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید می‌کنند.

 

یحیی صالح طبری، رئیس مرکز اورزانس و فوریت‌های پزشکی مازندران نیز از آمادگی نیروهای اورژانس 115 خبر داد و گفت: 84 پایگاه شهری و جاده ای در این ایام آماده خدمات‌رسانی به مسافران هستند.

 

وی با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، افزود: هرساله تعدادی از هموطنان در جاده‌ها جان خود را از دست می‌دهند که با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌توان از تلفات جاده ای جلوگیری کرد.

 

 رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی مازندران از استقرار دو دستگاه اتوبوس امبولانس در جاده هراز و کندوان خبر داد.

 
                               

دانشگاه     مازندران     اورژانس     مشکل        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :