موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121082 :کد

دبیرشورای اطلاع رسانی استانداری مازندران

۳۰۴۵ نفر برای انتخابات شوراها در مازندران داوطلب شدند

  دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۹
تعداد بازدید : ۹۴   
 تحلیل ایران -۳۰۴۵ نفر برای انتخابات شوراها در مازندران داوطلب شدند

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری مازندران گفت: تاکنون سه هزار و ۴۵ نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان ثبت نام کردند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری مازندران گفت: تاکنون سه هزار و ۴۵ نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان ثبت نام کردند.

به گزارش تحلیل ایران احمد مظفری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در مازندران گفت: با شروع مهلت نامنویسی، سه هزار و ۴۵ نفر برای عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.


وی اظهار داشت: پرونده ۲۵۴ نفر ناقص و دو هزار و ۷۹۱ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تکمیل است و از این تعداد دو هزار و ۶۴۳ نفر مرد و ۱۴۸ داوطلب زن هستند.


وی با بیان اینکه پرونده افرادی که در پیش ثبت نام کامل بوده جزو ثبت نام شدگان انتخابات شوراها محسوب می شود افزود: از مجموع سه هزار و ۴۵ نفر، هزار و ۴۱۷ نفر امروز و مابقی در روزهای پیش ثبت نام، نامنویسی کردند.


به گزارش مهر، از ۳۰ اسفند ۹۵ به مدت یک هفته زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است و در استان مازندران، تاکنون تعداد حوزه های انتخاباتی شهری ۵۸ و حوزه های انتخابی روستایی نیز هزار و ۵۱۰ حوزه،  جمعیت واجد شرایط نیز حدود دو میلیون ۲۳۵ هزار ۶۳۸ نفر و تعداد شعب اخذ رای نیز چهار هزار ۱۰۰ شعبه است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :