موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121160 :کد

معاون استاندار مازندران:

۱.۳ میلیون تردد روز عید در راههای مازندران ثبت شد

  ﺳﻪشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۰۹
تعداد بازدید : ۹۸   
 تحلیل ایران -۱.۳ میلیون تردد روز عید در راههای مازندران ثبت شد

معاون امور عمرانی استانداری مازندران گفت: بیش از یک میلیون و ۳۸۹ هزار فقره تردد روز عید نوروز در محورهای استان ثبت شده است.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران گفت: بیش از یک میلیون و ۳۸۹ هزار فقره تردد روز عید نوروز در محورهای استان ثبت شده است.

به گزارش تحلیل ایران علی نبیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار تردد روز دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵ اظهار داشت: کل تردد استان یک میلیون و ۳۸۹ هزار و ۴۲۴ فقره بوده و حدود ۱۷۷  درصد کاهش نسبت به روز قبل داشته است.

 

وی افزود: مازندران از نظر تردد در روز عید با سهم ۹.۷ درصدی رتبه دوم تردد در کشور را به خود اختصاص داده است و میزان تردد ورودی به استان ۷۲ هزار و ۲۰۸ وسیله نقلیه و تردد خروجی ۴۷ هزار و ۴۰۳ وسیله بوده است.

 

نبیان، میانگین سرعت تردد در محورهای استان را ۷۴ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت: پرترددترین محورها، قائمشهر – ساری و برگشت، بابل -  آمل ( بزرگراه) و برگشت، آمل – محمود آباد و برگشت، قائمشهر – بابل و برگشت، بابل – بابلسر و برگشت بوده است.

 

معاون عمرانی استاندار مازندران یادآور شد: آمار تجمعی تردد از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۳۰ اسفند حدود ۹ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۲۸۰ فقره بوده است و کل تردد ورودی ۴۵۹ هزار و ۸۶۰ و کل تردد خروجی ۳۴۱ هزار و ۲۰ فقره بوده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :