موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121419 :کد

۳۵ کیلومتر نوار ساحلی نوشهر و چالوس آزاد

۳۵ کیلومتر نوار ساحلی نوشهر و چالوس آزادسازی شد

  شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۱۰۱   
 تحلیل ایران -۳۵ کیلومتر نوار ساحلی نوشهر و چالوس آزادسازی شد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر گفت: ۳۵ کیلومتر از ۸۵ کیلومتر نوار ساحلی نوشهر و چالوس در سال ۹۵ آزادسازی شده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر گفت: ۳۵ کیلومتر از ۸۵ کیلومتر نوار ساحلی نوشهر و چالوس در سال ۹۵ آزادسازی شده است.

به گزارش تحلیل ایران سید وجیه‌اله موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آزادسازی سواحل غرب مازندران گفت: نوشهر و چالوس دارای ۸۷ کیلومتر نوار ساحلی است که ۳۵ کیلومتر از آن در سال ۹۵ آزادسازی شده است، بقیه آنها نیز در صورت تخصیص اعتبار لازم در سال جاری آزادسازی می‌شود.

 

وی با اشاره به شعار سال اظهار کرد: اگرچه منابع طبیعی به صورت مستقیم شغل ایجاد نمی‌کند، اما زمینه را برای ایجاد اشتغال در دستگاه‌های مختلف فراهم می‌کند و با توجه به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد تولید و اشتغال، منابع طبیعی باید مشکلات دستگاه‌های دیگر را در این مسیر شناسایی کرده این مشکلات را برطرف کند.

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری نوشهر تصریح کرد: سرمایه‌گزاران زیادی متقاضی فعالیت در زمینه تولید و اشتغال هستند و در این میان منابع طبیعی در کنار همکاری با آنان باید نظارت کافی برای جلوگیری از تخریب نیز داشته باشد.

 

موسوی به ظرفیت‌های مناسب منطقه در زمینه گردشگری اشاره کرد و یادآور شد: منابع طبیعی مناطق مستعد در این زمینه را شناسایی کرده و برای فعالیت در اختیار بخش‌های دیگر قرار می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه بخش صنعت بدون همکاری اداره منابع طبیعی نمی‌تواند کاری انجام دهد، خاطرنشان کرد: برای واگذاری اراضی ملی به بخش خصوصی دستورالعمل‌های ویژه‌ای تعریف شده است، البته اگر شرایط مناسب وجود داشته باشد مانعی وجود ندارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :