موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121840 :کد

جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر مازندران::

اقامت نوروزی ‌۹.۳ میلیون مسافر در مازندران

  پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۱۴۰   
 تحلیل ایران -اقامت نوروزی ‌۹.۳ میلیون مسافر در مازندران

جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر مازندران با اشاره به اقامت ۹.۳ میلیون نفر مسافر در نوروز امسال، از رشد ۱۱ درصدی تردد در محورهای مازندران خبر داد.

جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر مازندران با اشاره به اقامت ۹.۳ میلیون نفر مسافر در نوروز امسال، از رشد ۱۱ درصدی تردد در محورهای مازندران خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران، علی نبییان ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرمازندران، اظهار داشت: 27 میلیون و 700 هزار تردد از ابتدای نوروز در مازندران ثبت شد که با  11 درصد شد رتبه دوم کشوری را کسب کرد.

 

وی افزود: در این مدت 9 میلیون و 342 هزار و 926 نفرشب اقامت در سطح استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد رشد داشت.

 

نبییان با اشاره به بوم‌گردی در روستاهای استان گفت: 45 درصد جمعیت استان در روستا زندگی می‌کنند که تاکنون بیش از دو میلیون نفر شب اقامت در روستاها اقامت کردند که این امر فرصتی برای روستاییان است تا بتوانند با عرضه محصولات و تولیدات خود گامی در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال بردارند.

 

وی با اشاره به ایجاد نمایشگاه‌های صنایع دستی در استان، گفت: سال گذشته 7 میلیارد و 600 میلیون تومان درآمد حاصل از فروش صنایع دستی در استان بوده که امسال نیز چهار نمایشگاه ملی و هشت نمایشگاه استانی برای ارائه محصولات و صنایع دستی استان دایر شد.

 

معاون عمرانی استانداری مازندران گفت: حضور پرتلاش نیروی انتظامی، بهداشت، هلال احمر و راهداران حضوری موثر در محوره داشتند و طبق آمارهای ارائه شده توسط پزشکی قانونی تلفات جاده‌ای 31 درصد کاهش یافت.

 
                               

جانشین     مازندران     تولیدات     محصولات        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :