موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/122079 :کد

سرپرست گردشگری شهرداری ساری:

بیش از ۱۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی در تور ساری‌گردی شرکت کردند

  یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۸:۵۹
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -بیش از ۱۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی در تور ساری‌گردی شرکت کردند

سرپرست حوزه گردشگری شهرداری ساری گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر در تور ساری‌گردی شرکت کردند.

سرپرست حوزه گردشگری شهرداری ساری گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر در تور ساری‌گردی شرکت کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، رضا مردانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره اجرای طرح‌های نوروزی در شهر ساری اظهار داشت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از 10 هزار و 300 نفر در  تور ساری گردی شرکت کردند.

 

وی افزود: در این مدت 20  گردشگر از  کشورهای آلمان، ایتالیا، لهستان و چین با حضور در تورهای ساری‌گردی از جاذبه‌های تاریخی و دیدنی این شهر بازدید کردند.

 

سرپرست حوزه گردشگری شهرداری ساری گفت: تورهای ساری‌گردی  روزانه در دو نوبت صبح و عصر با  12 دستگاه اتوبوس ، مسافران و گردشگران را جابه‌جا می‌کند.

 

وی گفت: امسال چهارمین سال برگزاری تورهای ساری گردی است و  برگزاری تورهای ماجراجویان پالاگراید ، موتور و آفروید ا زجمله برنامه ویژه و خاص امسال است که بنا به درخواست شرکت کنندگان برگزار شد.

 

مردانی از استقبال شرکت‌کنندگان تور ساری‌گردی برای روز طبیعت به عنوان برنامه 12 فروردین تور خبر داد و ادامه داد: با حضور شهروندان پاکسازی سواحل دریای خزر و مکان‌های تاریخی در حال انجام است.

سرپرست حوزه گردشگری شهرداری ساری افزود: این تورها با هدف آشنایی مسافران نوروری از جاذبه ها و اماکن تاریخی  و گردشگری مرکز استان از سوی شهرداری ساری و شرکت گردشگری بهشت پنهان است.

وی با بیان اینکه این گردشگران از دریاچه الندان، چشمه باداب سورت، دشت فریم و اماکن تاریخی ساری بازدید کردند، گفت: به علت افزایش حجم گردشگر ان 6 ناوگان اتوبوس برای بازدید مسافران از مناطق دیدنی ساری افزوده شد و این تورها در هر روز و در دو نوبت صبح و عصر به صورت رایگان به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌کند.

 
                               

گردشگری     ساری     طرح نوروزی     شهرداری        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :