موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/122566 :کد

رئیس دانشگاه مازندران:

تولید و اشتغال وابسته به یکدیگر است

  پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۵۵
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -تولید و اشتغال وابسته به یکدیگر است

رئیس دانشگاه مازندران تولید و اشتغال را دو موضوع وابسته دانست و گفت: باید هر دو این مسئله محقق شود.

رئیس دانشگاه مازندران تولید و اشتغال را دو موضوع وابسته دانست و گفت: باید هر دو این مسئله محقق شود.

به گزارش تحلیل ایران، خلاق میرنیا بعدازظهر پنجشنبه در  اولین جلسه شورای اداری مازندران در محل سالن شماره یک استانداری مازندران، با بیان اینکه در حال حاضر دغدغه ما اشتغال است ، اظهار کرد: تولید و اشتغال دو موضوع وابسته و توامان هستند که برای تحقق یکی دیگر هم باید عملیاتی شود.

 

وی افزود: اگر ۳۵ سال است که صحبتی می شود ولی به نتیجه نمی رسیم به دلیل وجود دو معضل اساسی در موضوع تسهیلات بانکی با سود ۲۰ درصد است که حتی علمای اعلام و اقتصاد دانان هم درباره آن  سخن گفته اند که این سودهای بالای بانکی با  موضوع تولید هم خوانی ندارد.

رئیس دانشگاه مازندران، با بیان اینکه نحوه پرداخت تسهیلات جنگ با خدا است، ادامه داد: جنگ با خدا هیچ گاه موفق نمی شود  و ربا محاربه با خدا است و گزینه نظامی با خدا روی میز است.

 

میرنیا، با تاکید بر اینکه نمایندگان باید با جدیت در این بخش  وارد شوند ،افزود:  گروه هایی به دنبال خرید و فروش وام هستند و اینها  مشکلات  مبتلا به جامعه ما شده است.

 

وی، با بیان اینکه پنج قرن قبل اعلام شد برای آنکه اروپا موفق شود باید جلوی واردات را بگیرد،  با طرح این پرسش که چرا جلوی قاچاق و واردات کالا را نمی توانیم بگیریم، ادامه داد: چون نتوانستیم  در حالی قاچاق وواردات کالا محاربه با خدا است و اعتقاد نداریم که  واردات محاربه با خداو محاربه با تولید  است.

 

رئیس دانشگاه مازندران، ادامه داد:  ما سخت ترین بحران های نظامی  را  مهار کردیم  گلوله روی شقیقه ما بود و ما با آن مبارزه کردیم و  توانستیم و امروز امنیت داریم،  در حالی که می توانیم ولی با واردات و قاچاق نتوانستیم مبارزه کنیم زیرا ابزار ما آلوده و کثیف است، اگر ابزار رانت خواری و امتیاز خواری در کشور نباشد موفق خواهیم شد .

                               

دانشگاه     مازندران     اشتغال     تولید        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :