موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/122647 :کد

امام جمعه موقت ساری:

حمله آمریکا به پایگاه هوایی سوریه مصداق تجاوز آشکار است

  جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۴۱
تعداد بازدید : ۱۸۲   
 تحلیل ایران -حمله آمریکا به پایگاه هوایی سوریه مصداق تجاوز آشکار است

امام جمعه موقت ساری، حمله آمریکا به پایگاه هوایی در سوریه را تجاوز آشکار به حاکمیت یک کشور دانست و خواستار واکنش جامعه جهانی نسبت به این موضوع شدند.

امام جمعه موقت ساری، حمله آمریکا به پایگاه هوایی در سوریه را تجاوز آشکار به حاکمیت یک کشور دانست و خواستار واکنش جامعه جهانی نسبت به این موضوع شدند.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه های نمازجمعه ساری، با محکوم کردن حمله آمریکا به پایگاه هوایی در سوریه اظهار داشت: این حمله تجاوز آشکار به حاکمیت یک کشور محسوب می شود و جامعه جهانی باید واکنش جدی در این زمینه نشان دهد.

 

وی با اشاره به فضیلت های ماه رجب، شعبان و رمضان خواستار بهره گیری از فیوضات معنوی آن شد و افزود: ماه رجب و اعتکاف فرصتی برای خودسازی است.

 

وی در عین حال تاکید کرد: حرمت ماه هایی مبارک رجب، شعبان و رمضان با توجه به درپیش بودن انتخابات باید رعایت شود.

 

امام جمعه موقت ساری همچنین با اشاره به وجود مشکلاتی در بخش های مختلف در استان خواهان توجه مسئولان برای رفع آن شد و گفت: متولیان برای حکومتداری باید به دستورالعمل های حضرت علی (ع) در نهج البلاغه توجه داشته باشند.

 

حجت الاسلام یوسف پور ادامه داد: تقویت وحدت در جامعه اسلامی امری مهم است و همه باید برای تحقق این هدف تلاش و کوشش داشته باشیم.

وی همچنین با اشاره به ساخت صحن حضرت زهرا (س) توسط مردم استان عنوان کرد: مردم استان همواره در کارهای خیرخوانه پیشگام هستند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :