موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/123171 :کد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

۲۰ میلیارد تومان به نوسازی بیمارستان‌های استان اختصاص یافت

  ﺳﻪشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۴۶
تعداد بازدید : ۳۱۱   
 تحلیل ایران -۲۰ میلیارد تومان به نوسازی بیمارستان‌های استان اختصاص یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای نوسازی بیمارستان‌های استان خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای نوسازی بیمارستان‌های استان خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران، قاسم جان بابایی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های  بهداشت و درمان مازندران در نکا اظهار داشت: مازندران وسیع ترین زیرساخت پزشکی و بهداشت شهری و روستایی را دارد که گام‌های موثری در زمینه اورژانس بیمارستانی و توسعه زیرساخت انجام شد.

 

وی افزود: یک سوم مراکز درمانی استان استیجاری بوده که با هدف‌گذاری در حوزه بهداشت در طول سه سال 230خانه بهداشت و 31 مرکز خدمات جامع شهری افتتاح و بیش از 70هزار متر مربع به فضای بیمارستانی اضافه شد و در طول سه سال 110هزار متر در حوزه بهداشت اضافه شد.

جان بابایی گفت: در زمینه بهبود استاندارد و استحکام ساختمان‌ها 20میلیارد تومان دولت هزینه کرده که بیشترین میزان در روستاها بوده است.

 

وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت استان روستایی است، گفت: در روستاهای استان هیچ مرکز درمانی استیجاری نیست و مردم می‌توانند خدمات پیشگیرانه و درمانی خود را دریافت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: در طول سه سال هزارو 250تخت و 230هزار متر مربع در حوزه بهداشت و درمان به فضای درمانی اضافه شد.

 

وی گفت: مازندران وسیع ترین زیرساخت پزشکی و بهداشت شهری و روستایی را دارد که گام‌های موثری در زمینه اورژانس بیمارستانی و توسعه زیرساخت انجام شد.

فرماندار نکا نیز گفت: در طول انقلاب خدمات ارزنده ای به مردم شد که خدمات بهداشتی ارتقا شاخص درمانی در این زمینه موثر بوده است.

 

جعفر احمدی افزود: بحث تحول سلامت در دولت تدبیر و امید در راس فعالیت‌ها قراردارد که مورد رضایت مقام معظم رهبری و مردم واقع شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تحول اساسی در این بخش صورت گرفت احداث 9 خانه بهداشت، راه اندازی بخش‌های مختلف دیالیز در بیمارستان امام حسین (ع) نکا و توسعه این بیمارستان، استقرار آمبولانس و احداث مرکز جامع خدمات روستایی و شهری از افتخارات دولت است.

احمدی تصریح کرد: شهرستان نکا با 120هزار جمعیت باز هم نیاز به تجهیزات پزشکی و توسعه فضای بیمارستان داریم که امیدواریم توجه شود.

فرماندار نکا با اشاره به نقش خیرین گفت: خیرین گام‌های خوبی در زمینه ساخت مراکز بهداشت برداشتند که برای ساخت این کلینیک بیش از پنج هزار متر از طرف خیرین اهدا شد که 2هزار متر دیگر نیز اکنون اهدا کردند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :