موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/67010 :کد

0

سومین پنجره واحد سرمایه‌گذاری در مازندران آغاز به کار کرد

  ﺳﻪشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۹
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -سومین پنجره واحد سرمایه‌گذاری در مازندران آغاز به کار کرد

سومین پنجره واحد سرمایه گذاری در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران آغاز به کار کرد.

سومین پنجره واحد سرمایه گذاری در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران آغاز به کار کرد.


به گزارش تحلیل ایران، دلاور بزرگنیا مدیرکل میراث فرهنگیع صنایع دستی و گردشگری مازندران امروز در افتتاح پنجره واحد اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران  که با حضور پارسا رئیس سازمان مدیرتی و برنامه ریزی مازندران انجام شد، گفت: پنجره واحد اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تحت فرامین رهبری در سرعت بخشی به اشتغالزایی در جامعه افتتاح شد.


 

وی افزود: همه افرادی که در حوزه پنجره واحد فعالیت دارند به این باور رسیدند که در سرعت بخشی سرمایه گذاری باید گامهای بلندی بردارند.

 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، تصریح کرد: عزم همگانی از سوی همه عناصر نظام در جامعه مهیا شده است تا سرعت بخشی بیشتری در امر سرمایه گذاری صورت گیرد.


 

 امیدعلی پارسال رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران نیز در این جلسه گفت: در سال اقدام و عمل در استان مازندران اتفاقاتی بسیار چشمگیر رخ داده و همگرایی و اجماعی که در مسئولان سه قوه در استان ایجاد شده تحسین بر انگیز است.


 

وی با بیان اینکه سه دستگاه صنعت، معدن و تجارت، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و سازمان جهاد کشاورزی به عنوان پایلوت افتتاح پنجره واحد در استان تعیین شدند، افزود: باید فرایند بین دستگاهی پنجره واحد استاندارد شود و خروجی این پنجره‌ها شناسایی اهلیت اجرایی و اعتباری سرمایه‌گذاران باشد.

منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :