موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/67740 :کد

0

قرارگاه رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی در بابلسر تشکیل می‌شود

  جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -قرارگاه رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی در بابلسر تشکیل می‌شود

مسئول بسیج رسانه بابلسر با اشاره به اهمیت نقش رسانه در تحقق اجرای صحیح منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری شعار سال، گفت: قرارگاه رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی در بابلسر تشکیل می‌شود.

مسئول بسیج رسانه بابلسر با اشاره به اهمیت نقش رسانه در تحقق اجرای صحیح منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری شعار سال، گفت: قرارگاه رسانه‌ای اقتصاد مقاومتی در بابلسر تشکیل می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران هومن رمضانیان در گفت‌وگو با  خبرنگار تسنیم, اظهار داشت: رسانه‌ها نقش مهمی در اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه جهت چگونگی اجرای صحیح سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دارند.

وی افزود: بسیج رسانه بابلسر با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های اهالی رسانه و خبرنگاران در تراز انقلاب شهرستان آماده همکاری با دستگاه‌های اجرایی، نهادهای دولتی و غیر دولتی و آحاد افراد جامعه برای تحقق صحیح منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان است.

 

مسئول بسیج رسانه شهرستان بابلسر با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های مهم این دفتر در شهرستان, جذب، ساماندهی و تربیت خبرنگاران و فعالان رسانه ای در تراز انقلاب است، گفت: در سال گذشته با حمایت بسیج رسانه سپاه کربلای استان و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بیش از صددرصد بیشتر از برنامه ابلاغی جذب در دفتر بسیج رسانه بابلسر به ثبت رسیده است.

رمضانیان با اشاره به اینکه یکی از ماموریت‌های مهم بسیج رسانه در اواخر سال گذشته ایجاد انسجام و وحدت رسانه ای در شهرستان جهت پوشش سریع و صحیح اخبار اردوهای بصیرتی راهیان نور از بابلسر به مناطق عملیاتی کشور بوده است، خاطرنشان کرد: 20 عکاس، خبرنگار، همیار خبر و دستیار تهیه در ایام نوروز امسال از بسیج رسانه، بسیج محلات و ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسر به مناطق هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند و توانسته بیش از چهار هزار مستند از کاروان‌های اعزامی از بابلسر به سرزمین نور ثبت و ضبط کنند.

 

وی با بیان اینکه این مستندها در قالب مصاحبه، یادداشت، عکس، فیلم، صدا و خبر گردآوری شده است، افزود: با تعامل خوب مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران و فعالان رسانه ای استان این آثار در 31 سایت رسمی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های تحلیلی خبری منتشر شد.

مسئول بسیج رسانه بابلسر, تشکیل کار گروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، تشکیل کمیته فرهنگی، تشکیل انجمن ورزشکاران و برگزاری دوره‌های آموزش سواد رسانه ای را از جمله برنامه‌های بسیج رسانه بابلسر در سال جاری برشمرد.

رمضانیان، افزود: تشکیل کارگروه اقتصاد و اشتغال در راستای شناسایی آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی، محرومیت‌زدایی، افزایش توانمندی و ارتقای سطح کنونی معیشت جامعه هدف بسیج رسانه در شهرستان از دیگر برنامه‌های اجرایی و مهم دفتر بسیج رسانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه باباسر در سال  95 است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :