موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/68335 :کد

0

تاکید استاندار مازندران بر نظارت بر سورتینگ‌های مرکبات

  یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۰
تعداد بازدید : ۱۱۶   
 تحلیل ایران -تاکید استاندار مازندران بر نظارت بر سورتینگ‌های مرکبات

استاندار مازندران گفت: به منظور افزایش توان صادراتی استان، باید بر روی سورتینگ های مرکبات در مازندران نظارت صورت گیرد.

استاندار مازندران گفت: به منظور افزایش توان صادراتی استان، باید بر روی سورتینگ های مرکبات در مازندران نظارت صورت گیرد.


به گزارش تحلیل ایران؛ ربیع فلاح‌جلودار امروز در نشست کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی، اظهار کرد: تصمیم‌های گرفته شده در حوزه سلامت باید اجرایی و دستگاه‌هایی که در این مسیر کوتاهی کنند معرفی شوند.

وی تصریح کرد: باید برای ترویج فرهنگ ورزش همگانی در استان مشوق‌های سازمان‌های دولتی را نیز داشته باشیم و به شیوه‌های محتلف ورزش همگانی را در جامعه نظام‌مند کنیم.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: برای ترویج ورزش همگانی باید از مردم و افرادی که در جامعه تاثیرگذار هستند بهره بگیریم و نباید در تهیج مردم به ورزش فقط به سازمان‌های دولتی توجه کنیم.

 

فلاح با بیان اینکه مشکل ساماندهی مدارس آموزش و پرورش مدیریتی است، اظهار کرد: ساماندهی آب‌خوری، بوفه و سرویس‌های بهداشتی مدارس در نظر گرفته و با رویکرد اقتصاد مقاومتی و اعتبارهای استانداری ساماندهی شود.

 

وی با اشاره به اینکه بازدیدهای سال 94  از سورتینگ‌ها رضایت بخش نبود، افزود: مدیریت روی سورتینگ‌ها و واکس‌هایی که برای میوه استفاده می‌شود و تمامی مسائل مربوط به سورتینگ‌ها را برطرف کرده تا در سال 95 برای صادرات مشکلی نداشته باشیم.

استاندار مازندران گفت: اتمام فعالیت سد گلورد، شهید رجایی و البرز باید سرعت بیشتری پیدا کند و برنامه ایمنی آب در تمامی شهرستان‌های استان پیگیری شود.

فلاح خاطرنشان کرد: سازمان جهاد کشاورزی مجاز است تمامی مجوزهایی که از گذشته از سوی سازمان صنعت و معدن و تجارت داده شده در صورت،  صلاحیت لغو یا تمدید کند.

وی افزود: باید تمامی مراکزی که سازمان جهاد کشاورزی مجوز داده با استانداردسازی مجوز آنها را تمدید شود.

 

فلاح با بیان اینکه باید برندسازی را از بخش خصوصی آغاز شود، تصریح کرد: باید در حوزه برنج از مزرعه تا بسته بندی در سیر یکسان نظارت صورت گیرد.

استاندار مازندران گفت: مهم‌ترین موضوع در سلامت پیشگیری است و امیدواریم در سال جاری با برگزاری جلسات فراوان بتوانیم در حوزه سلامت با جدیدت بیشتری وارد شویم.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :