موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/68551 :کد

0

تسهیلات اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان نکا پرداخت شد

  دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۶
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -تسهیلات اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان نکا پرداخت شد

فرمانده سپاه نکا با اشاره به اینکه اقتصاد مقاوتی تکیه بر تولیدات داخل است، گفت: ۲ میلیارد تومان تسهلیات برای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان نکا پرداخت شد.

فرمانده سپاه نکا با اشاره به اینکه اقتصاد مقاوتی تکیه بر تولیدات داخل است، گفت: ۲ میلیارد تومان تسهلیات برای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان نکا پرداخت شد.


به گزارش تحلیل ایران  سرهنگ پاسدار سید ابراهیم شریفی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبتنی براقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل، اظهار داشت: چندسال گذشته بحث اقتصاد مقاومتی ازموضوعات مورد تاکید رهبرانقلاب بود که امسال ایشان با تاکید برعمل ازهمه دولتمردان و مردم خواستند در اجرا و تحقق طرح ها با جدیت تمام اقدام کنند.

وی افزود: رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران سکان دار و هدایت کننده کشتی انقلاب اسلامی است که همه ما باید برای حفظ انقلاب و نظام، سرباز واقعی ولایت باشیم که در این زمینه بسیج ازظرفیت های مناسبی برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری دارد.

 

فرمانده سپاه نکا با بیان اینکه اقتصاد مقاوتی تکیه بر تولیدات داخل بوده و وابستگی ما را به کشورهای دیگر واستکبار از بین می برد گفت: اقتصاد مقاومتی اقتصادی درون زا و برون‌گرا بوده و ملت ما نشان داد همیشه تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده  و می‌توانیم با اجرای درست طرح‌های اقتصاد مقاومتی و با اتحاد وهمبستگی در تمام زمینه‌ها، تولیدات و دستاورد خود را به کشورهای دیگر نیز صادر کنیم.

 

شریفی بیان داشت: استان مازندران استانی کشاورزی است که این ظرفیت بهترین فرصت برای کشاورزان و جوانان جویای کار برای رشد و شکوفایی استان است.

فرمانده سپاه نکا گفت: سال گذشته 2 میلیارد تومان  برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی شامل، زنبورداری، پرورش دام سبک و سنگین ، پرورش ماهی، پرورش قارچ و کشت گیاهان دارویی در مناطق کوهستانی اختصاص یافت.

 

وی تصریح کرد: امسال نیز بسیج سازندگی سپاه با برنامه ریزی منسجم تر عزم خود را برای اجرای هر چه بهتر و دقیق تر طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان جزم  کرد تا با برگزاری کلاس های آموزشی برای متقاضیان و استفاده از اساتید مجرب تلاش دارد گام های موثری در راستای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی برداریم.

 

فرمانده سپاه نکا با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از ظرفیت روستاها گفت: باید روستاها را به پایگاه های اقتصاد مقاومتی تبدیل کنیم و بهترین خدمت به جامعه روستایی و جلوگیری از مهاجرت آنان این است که  صنایع تبدیلی را به روستا برده و روحیه خودباوری در امر تولید محصولات بومی را در آنان  تقویت کنیم.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :