موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/69096 :کد

0

طرح " سبک نوین زندگی سالم " در مازندران اجرا می‌شود

  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۱۳۰   
 تحلیل ایران -طرح " سبک نوین زندگی سالم " در مازندران اجرا می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: به منظور ارتقا شاخص‌های سلامتی، طرح سبک نوین زندگی سالم در سطح استان اجرایی می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: به منظور ارتقا شاخص‌های سلامتی، طرح سبک نوین زندگی سالم در سطح استان اجرایی می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، حبیب حسین‌زادگان عصر امروز در جمع هیئت‌های ورزشی شرق مازندران اظهار داشت: برای تقویت شاخص‌های سلامتی در استان باید ورزش‌های همگانی را تقویت کرد که گام‌های اساسی در این زمینه صورت گرفته است.

وی افزود: تدوین برنامه سلامت همگانی با تقویت شاخص‌های سلامتی از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران پایلوت کشوری شده است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه شورای عالی ورزش مازندران بر اجرای سبک نوین زندگی سالم از سوی این اداره کل در استان تاکید کرده است، تصریح کرد: برای این منظور کمپین تحرک بدنی دبا شهار ورزش برای همه و همه جا در سطح استان به مرحله اجرایی شدن درخواهد آمد.

حسین زادگان با بیان اینکه ورزش قهرمانی در استان رشد عینی یافته ولی در زمینه توسعه ورزش همگانی باید بیشتر کار شود، افزود: روز بدون خودرو برای این امر امسال در مازندران برگزار می‌شود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه مشارکت در اجرای پیاده روی خانوادگی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان از دیگر برنامه‌های ارتقا ورزش همگانی در استان است، گفت: هیئت‌های ورزشی باید در زمینه تقویت ورزش همگانی برنامه منسجمی داشته باشند.

وی از تشکیل سفیران ورزش در مدارس استان با همکاری آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت: سطح فضاهای ورزشی بانوان در استان باید استانداردسازی و افزایش یابد.

حسین زادگان با بیان اینکه فرهنگ سازی در حوزه ورزش همگانی از سوی رسانه‌ها باید بیشتر شود، تصریح کرد: مازندران کانون ارتقا ورزش‌های همگانی در کشور می‌شود.

به گزارش تسنیم، بر اساس آمارها مازندران دارای 120 هزار ورزشکار سازمان یافته بوده و بالغ بر 100 هزار نفر به صورت همگانی در روز ورزش می‌کنند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :