موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/69365 :کد

0

کارگروه ویژه صادرات محصولات کشاورزی در استان مازندران

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۷
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -کارگروه ویژه صادرات محصولات کشاورزی در استان مازندران

نماینده منتخب مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگروهی با همکاری بخش خصوصی و دستگاه دولتی مرتبط و اتاق بازرگانی تشکیل شود تا صادرات محصولات کشاورزی استان در بازار جهانی هموار شود.

نماینده منتخب مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگروهی با همکاری بخش خصوصی و دستگاه دولتی مرتبط و اتاق بازرگانی تشکیل شود تا صادرات محصولات کشاورزی استان در بازار جهانی هموار شود.


 به گزارش تحلیل ایران، علی اصغر یوسف‌نژاد شامگاه چهار شنبه درجلسه  بررسی مشکلات مرکبات  استان و ارائه راهکار برای صادرات در اتاق بازرگانی اظهار داشت: تولید یک علم است و دانشی است که تخصص و مهارت خاص خود را می‌طلبد.

وی افزود: مشکلاتی که تولیدکنندگان  بخش کشاورزی دارند باید با فرمول اقتصاد حل شود و با فرمول سیاسی قابل حل نیست.

 

نماینده منتخب مردم  ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی افزود: ابتدا مشکلات کشاورزان و تولیدکنندگان در کارگروه  تخصصی دراستان مطرح و سپس با دسته‌بندی این مشکلات برای آن راه حل مناسب ارائه شود.

 

یوسف نژاد تصریح کرد: زمانی می‌توانیم در بخش کشاورزی درآمد پایدارداشته باشیم که تولید ما از کاشت، داشت، برداشت، بازار فروش، بسته بندی و قیمت تمام شده  به دانش و علم روز باشد.

نماینده منتخب مردم  ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی  بیان داشت: برای موفقیت در عرصه صادرات  محصولات باغی و کشاورزی باید ابتدا برای هر محصول بازار هدف را شناسایی کرده  و برای آن برنامه  مناسب داشته باشیم  تا بتوانیم  بازار رقابت را حفظ کنیم.

 

یوسف‌نژاد گفت: قول می‌دهم  این مشکلات در مجمع نمایندگان استان مطرح شود و تلاش می‌کنیم  راه‌حلی برای باغداران  و موضوع صادرات بیابیم تا در بحث صادرات نیز موفق عمل کنیم.

وی افزود: شورایی با همکاری بخش خصوصی و دستگاه دولتی مرتبط با حضور اتاق بازرگانی تشکیل شود تا راه را برای حضور مرکبات و محصولات کشاورزی استان در بازار جهانی هموار کنیم.

یوسف نژاد  با اشاره  به  فرمایشات  مقام  معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه  هر فرد و هر نهادی از ظرفیت  واقعی خود برای رشد و توسعه  اقتصاد کشور گام بردارد که همه  ما باید برای عبور از پیچ و خم مشکلات تعامل و همکاری و وحدت را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :