موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/69925 :کد

0

سرمایه‌گذاری‌های صنعتی در مازندران رونق گرفت‌

  شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -سرمایه‌گذاری‌های صنعتی در مازندران رونق گرفت‌

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با تاکید بر توجه بیشتر دولت به توسعه زیرساخت‌های بخش صنعت استان، گفت: سرمایه‌گذاری‌های صنعتی در مازندران رونق گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با تاکید بر توجه بیشتر دولت به توسعه زیرساخت‌های بخش صنعت استان، گفت: سرمایه‌گذاری‌های صنعتی در مازندران رونق گرفت.


به گزارش تحلیل ایران،  محمد محمدپور عمران در جلسه شورای اداری صنعت، معدن و تجارت مازندران، اظهار داشت: برای ارائه طرح‌ها در جهت پیشبرد طرح ملی، استانی و ارتقا صنعت باید تلاش کرد.

وی با تاکید بر اینکه برای حمایت از اشتغال باید شرایط فراهم شود، افزود: در سال اقدام و عمل مدیران باید بتوانند باعزم ملی و جذب سرمایه‌گذار زمینه اشتغال را فراهم کنند.

محمدپور به سه محور اصلی فعالیت‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد و افزود: سال گذشته بر مبنای اقدام و عمل کارها را پیش بردیم که منجر به افزایش سرمایه‌گذار، اقدام برجسته و طرح‌های به بهره‌برداری رسیده شده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با تاکید براینکه برای ارائه طرح‌ها در جهت پیشبرد طرح ملی، استانی و ارتقا صنعت باید تلاش شود، تصریح کرد: جبران آسیب‌های گذشته نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، حمایت از سرمایه‌گذار، تولید و در نهایت سوق دادن کارها به سمت اقتصاد مقاومتی است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران باید پای کار باشند،  گفت‌: باید در بحث صادرات و صنایع معدنی ورود پیدا کرد تا بتوانیم با ایجاد کارخانجات زمینه اشتغال را در سطح استان فراهم کنیم.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :