موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/70921 :کد

0

مجموعه بزرگ کشاورزی وصنعتی دردانشگاه آزادقائم‌شهراحداث میشود

  چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۱۳۰   
 تحلیل ایران -مجموعه بزرگ کشاورزی وصنعتی دردانشگاه آزادقائم‌شهراحداث میشود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با اشاره به اینکه این واحد دانشگاهی بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی غیردولتی شمال کشور است گفت: در این مکان قرار است مجموعه بزرگ کشاورزی و صنعتی در دانشگاه آزاد...

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با اشاره به اینکه این واحد دانشگاهی بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی غیردولتی شمال کشور است گفت: در این مکان قرار است مجموعه بزرگ کشاورزی و صنعتی در دانشگاه آزاد قائم‌شهر احداث شود.


به گزارش تحلیل ایران، محمدرضا باقرزاده در جمع اساتید و کارکنان واحد قائم‌شهر اظهار داشت: با مدیریت و تدابیر اساتید و اعضا هیئت علمی در مراکز تصمیم‌گیری نظیر مجلس شورای اسلامی شاهد آینده روشن‌تری برای دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم بود.

 

وی با تبریک سالروز تأسیس واحد قائم‌شهر و روز استاد به معلمان و اساتید, سالروز شهادت استاد فقید شهید مرتضی مطهری را گرامی‌داشت و افزود: واحد قائم‌شهر توانست در حوزه اجتماعی با حضور 2 از تن اساتید خود در راهیابی به مجلس دهم شورای اسلامی خوش بدرخشد.

باقرزاده با اشاره به اینکه انتخابات یک رقابت سالم برای خدمت رسانی است، از اساتید و کارکنان خواست تا به عنوان یک بازوی مشورتی  از نماینده منتخب برای سازندگی شهر و استان خود حمایت کنند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: در سال جدید باید در محیط‌های دانشگاهی با اندیشه‌های نو دانش کاربردی تولید کنیم تا نمایندگان مجلس در حوزه خط مشی‌گذاری از آن بهره ببرند.

 

دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: با توجه به اینکه در فضای جدید دانشگاه آزاد اسلامی با هدایت رئیس دانشگاه آزاد، شاهد حاکمیت یک فضای خدمت هستیم، سهم همکاران باید دراین عرصه خدمتگذاری مشخص و برای استحکام دانشگاه به کارگرفته شود.

باقرزاده از برنامه‌ریزی و راه اندازی مجموعه کشت گیاهان گلخانه ای, مجموعه تولید مرغ و طیور، مجموعه گردشگری ورزشی، مجموعه تکثیر و پرورش آبزیان و مجموعه نیروگاهی در مجتمع اقتصادی چند منظوره واحد قائم‌شهر در سال جاری خبر داد.

وی با اشاره به وجود 34 رشته تخصصی دکتری در دانشگاه آزاد واحد قائم‌شهر گفت: انتظار می رود با تلاش بیشتر و اصلاح هرم هیئت علمی و ارتقاء سطح علمی اساتید بتوانیم تعداد رشته‌های دکتری واحد را افزایش دهیم.

 

در پایان مراسم از استادان مجتبی طبری، فرزاد رضایی بالف, سمیه بهرام, مهری اصفهانیان, مرتضی مقیمی, حسن حاجی تبار, جمال رضایی روشن, فاطمه مهدوی، مزدا بهنیا, یوسف قلی پور, عسگری تشکری به‌عنوان استادان منتخب این واحد دانشگاهی با اهدا لوح یادبود تقدیر شد.

 منبع: خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :