موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/71379 :کد

0

۲۵۰میلیاردتومان برای نوسازی شبکه آب مازندران اعتبار نیازاست

  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -۲۵۰میلیاردتومان برای نوسازی شبکه آب مازندران اعتبار نیازاست

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: حدود ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی شبکه آب استان نیاز است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: حدود ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی شبکه آب استان نیاز است.

 

به گزارش تحلیل ایران مجید عبداللهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم  با اشارزه به اینکه وضعیت بهره‌مندی آب شرب در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار مطلوب است اظهار داشت: وضعیت بهره‌مندی آب شرب در مازندران حدود 70.65 و متوسط کشوری حدود 78 درصد بوده و این در حالی است که این عدد در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار 99 و 100 درصد است.

 

وی با اشاره به فرسودگی خطوط انتقال و شبکه توزیع در مازندران افزود: 5300 کیلومتر از خطوط انتقال و توزیع شبکه آب شرب استان دچار فرسودگی بوده و برای بازسازی و ترمیم این مقدار از فرسودگی‌ها به حدود 250 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

 

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی مازندران با بیان اینکه هر ساله بر میزان فرسودگی شبکه توزیع آب شرب استان افزوده می‌شود خاطرنشان کرد: به همان میزان ترمیم و اصلاح در شبکه توزیع آب اسان صورت می‌گیرد.

 

عبداللهی با تاکید براینکه یکی از مأموریت‌های مهم شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران اصلاح فرسودگی‌های شبکه توزیع آب و فاضلاب روستایی استان است گفت: به دستور مقام معظم رهبری، دولت و پیگیری‌های نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی حدود 500 میلیون دلار برای طرح‌های استان در نظر گرفته شد.

 

وی افزود: تمام تلاش ما بهره‌گیری از اعتبارات تخصیص یافته جهت ترمیم، بازسازی و نوسازی شبکه‌های فرسوده انتقال و توزیع آب استان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :