موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/71445 :کد

0

۶۵ خانه بهداشت هفته دولت در استان مازندران افتتاح می‌شود

  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۷
تعداد بازدید : ۱۲۴   
 تحلیل ایران -۶۵ خانه بهداشت هفته دولت در استان مازندران افتتاح می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بهره‌برداری ۶۵ خانه بهداشت در هفته دولت امسال در استان مازندران خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بهره‌برداری ۶۵ خانه بهداشت در هفته دولت امسال در استان مازندران خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران، قاسم جان‌بابایی امروز در افتتاح بیمارستان 217 تختخوابی امام خمینی(ره) آمل این شهرستان را در استان پرجمعیت بیان کرد و اظهار داشت: بسیاری از شهرهای هم‌جوار نظیر نور، فریدونکنار، محمودآباد و چمستان به بیمارستان‌های دولتی این شهرستان جهت درمان مراجعه می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه آمل هم‌اکنون از چهار بیمارستان دولتی و یک بیمارستان خوب تخصصی بهره‌مند است افزود: بیمارستان چهارم آن از ساختار فیزیکی مناسبی برخوردار نبود که با افتتاح این بیمارستان کمک بزرگی علاوه بر مردم این شهرستان به دیگر شهرهای هم‌جوار شده است.

جان‌بابایی با تاکید بر اینکه با راه‌اندازی این بیمارستان خدمات تخصصی به بیماران ارائه می‌شود گفت: علاوه بر آن خدماتی که مغفول مانده بود در این شهرستان به مردم ارائه می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اجرای پروژه‌های بهداشتی و درمانی در آمل از افتتاح 23 خانه بهداشت در سال گذشته خبر داد و گفت: در این استان 123 خانه بهداشت افتتاح و بهره‌برداری رسیده است.

 

وی ادامه داد: در سال‌جاری هم‌زمان با هفته دولت 65 خانه بهداشت افتتاح می‌شود که از این تعداد 9 پروژه برای شهرستان آمل است.

جان‌بابایی خاطرنشان کرد: در زمینه اجرای پروژه مراکز بهداشت شهری نیز ساخت کلینیگ دنداپزشکی یکی از کارها بود که به بهره‌برداری و هم‌اکنون با تعرفه دولتی به مردم این استان خدمات ارائه می‌شود.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :