موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/71446 :کد

0

دولت برای بازگشایی واحدهای تولیدی تعطیل چاره‌اندیشی کند

  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۰
تعداد بازدید : ۹۲   
 تحلیل ایران -دولت برای بازگشایی واحدهای تولیدی تعطیل چاره‌اندیشی کند

امام جمعه موقت ساری با تاکید بر تقویت طرح‌های اشتغالزایی در استان گفت: دولت برای بازگشایی واحدهای تولیدی تعطیل شده چاره اندیشی کند.

امام جمعه موقت ساری با تاکید بر تقویت طرح‌های اشتغالزایی در استان گفت: دولت برای بازگشایی واحدهای تولیدی تعطیل شده چاره اندیشی کند.


به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام محمد قاسمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه مرکز استان با دعوت مومنان به تقوای الهی، اظهار داشت: باید در ماه رجب و شعبان مومنان از فیوضات این دو ماه بزرگ الهی بهره واقعی داشته باشند.

وی افزود: انسان برای دستیبابی به اهداف متعالی نزد پروردگار خود باید تقوا پیشه کند تا موفق و متقی شود.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه ریشه بسیاری از نابسامانی‌ها در جامعه ناشی از بی تقوایی است، تصریح کرد: ریا، دروغ، افترا نباید در جامعه اسلامی باب شود.

قاسمی در ادامه با بیان اینکه ماه رجب و شعبان در واقع پیش نیاز ماه ضیافت الهی است، افزود: روزه داری، صله رحم و کمک به نیازمندان باید در این ماه از سوی مومنان ترویج شود.

خطیب جمعه موقت مرکز استان در ادامه خطبه‌های نماز با اشاره به هفته هلال احمر، گفت: مازندران از استانهای گردشگر پذیر بوده، بنابراین باید به توسعه زیرساخت‌های امداد و نجات در این استان بیشتر توجه شود.

 

وی با اعلام اینکه طرح‌های امداد و نجات در استان بسیار موفقیت آمیز بوده است، افزود: تعداد داوطلبان امدادی هلال احمر استان از حیث کمی و کیفی از شاخص کشوری برتر است.

قاسمی همچنین با اشاره به هفته کار و کارگر، از این افراد به عنوان اقشار زحمتکش و بی ریا جامعه یاد کرد و گفت: دولت باید فکری اساسی برای تامین معیشت و رفاه کارگران داشته باشد.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه متاسفانه به دلیل رکود اقتصادی تعداد فراوانی از واحدهای تولیدی و صنعتی در استان و کشور تعطیل شدند، افزود: این امر سبب ایجاد بحران بزرگی به نام بیکاری شده که دولت باید در این زمینه چاره اندیشی کند.

 

وی با اشاره به اینکه هر روز بر تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی افزوده می‌شود، گفت: متاسفانه به واسطه بی تدبیری و بی برنامگی، این تعداد دانشجویی فارغ التحصیل به جمعیت بیکاران کشور افزوده شدند.

 

امام جمعه موقت ساری با اشاره به اقتدار روزافزون دفاعی و نظامی نیروهای مسلح ایران در درون و برون مرزهای آبی، هوایی و زمینی کشور، افزود: هیچ نیروی بازدارنده ای، جرات کاهش اقتدار نیروهای مسلح ایران را نخواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه نیروی دریایی مقتدر ایران اسلامی اکنون حافظ منافع دریایی کشورهای منطقه شده است، گفت: آمریکای جنایتکار بی منطق به خود اجازه دخالت در امورات امتیتی و دفاعی ایران اسلامی می‌دهد.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :