موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/71822 :کد

0

شهادت ۱۳ مدافع حرم حضرت زینب (س) از مازندران

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -شهادت ۱۳ مدافع حرم حضرت زینب (س) از مازندران

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران با تائید شهادت ۱۳ مدافع حرم حضرت زینب (س) از ‌مازندران در درگیری روز گذشته با تروریست‌ها در حلب سوریه گفت: تعداد ۲۱ نفر از رزمندگان استان در این...

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران با تائید شهادت ۱۳ مدافع حرم حضرت زینب (س) از ‌مازندران در درگیری روز گذشته با تروریست‌ها در حلب سوریه گفت: تعداد ۲۱ نفر از رزمندگان استان در این درگیری مجروح و جانباز شدند.


به گزارش تحلیل ایران سرهنگ پاسدار حسینعلی رضایی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تائید شهادت 13 مدافع حرم حضرت زینب (س) از مازندران در درگیری روز گذشته با تروریست‌ها در حلب سوریه اظهار داشت: تعداد 21 نفر از رزمندگان استان در این درگیری مجروح و جانباز شدند.

وی افزود: متأسفانه اسامی از سوی برخی رسانه‌های مجازی منتشر شده که کاملاً واقعی نیست و اسامی نهایی امشب پس از جلسه مسئولان سپاه کربلای مازندران در تهران اطلاع‌رسانی می‌شود.

معاون روابط عمومی سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تعدادی از مدافعان حرم حضرت زینب (س) استان در درگیری روز گذشته به اسارت تروریست‌ها درآمدند، تصریح کرد: بر این اساس است که هنوز اسامی دقیق شهدای مدافع حرم مازندران در درگیری روز گذشته اعلام رسمی نشده است.

 

رضایی با بیان اینکه گروهی از مسئولان ارشد سپاه کربلای استان برای برنامه‌ریزی تحویل پیکرهای شهدا و زمان‌بندی تشییع این شهیدان در استان عازم تهران شدند، تصریح کرد: مادامی که پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم مازندران وارد کشور نشود نمی‌توانیم زمان دقیق تشییع این پیکرها را در استان اعلام کنیم.

 

معاون روابط عمومی سپاه کربلای مازندران تأکید کرد: مرجع اصلی اعلام اسامی شهدا یا مجروحان مدافع حرم مازندران معاونت روابط عمومی سپاه کربلای استان است و هیچ مرجعی غیر از این نهاد انقلابی اجازه اعلام اسامی شهدای مدافع حرم ‌را در استان ندارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :