موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/71826 :کد

0

واحدهای گردشگری غیرمجاز در مازندران شناسایی شود

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -واحدهای گردشگری غیرمجاز در مازندران شناسایی شود

رئیس کمیسیون گردشکری اتاق بازرگانی مازندران گفت: واحدهای غیر مجاز باید در استان شناسایی شوند و دستگاه‌های متولی نسبت به ساماندهی این واحدها اقدام کنند.

رئیس کمیسیون گردشکری اتاق بازرگانی مازندران گفت: واحدهای غیر مجاز باید در استان شناسایی شوند و دستگاه‌های متولی نسبت به ساماندهی این واحدها اقدام کنند.


به گزارش تحلیل ایران، علی تقی پور امروز در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مازندران، اظهار داشت: اتاق بازرگانی به عنوان  پارلمان بخش خصوصی با تعامل میان سازمان‌ها و ارگان‌ها به بیان دغدغه و رفع مشکلات فعالان بخش خصوصی می‌پردازد.

وی با بیان اینکه گردشگری، صنعتی پر درآمد است اما متاسفانه با مشکلات و چالش‌های فراوانی روبرو است، افزود: مازندران با این ظرفیت خدادادی می‌تواند در کشور و جهان، بهترین مکان برای جذب گردشگر و توریسم باشد.

 

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مازندران گفت: کسب رتبه برتر در بحث گردشگری نیازمند داشتن زیرساخت‌های مناسب مانند راه مناسب، هتل‌ها، رستوران، حمل و نقل و بسیاری از عوامل دیگر است.

 

وی با اشاره به حفظ امنیت مسافران و گردشگران، بیان داشت: واحدهای غیر مجاز باید در استان شناسایی و دستگاه‌های متولی نسبت به ساماندهی آنان اقدام کنند.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی مازندران تصریح کرد: تمام تلاش بر این است  که مسافران و گردشگران مازندران را به عنوان  استان مقصد و  هدف انتخاب کنند که  باید این مباحث را هدفمند دنبال کنیم.

 

ﻋﻀﻮ هیئت ﺭﺋﯿﺴﻪ ﺍﺗﺎﻕ ﺑﺎﺯﺭﮔﺎﻧﯽ ﻣﺎﺯﻧﺪﺭﺍﻥ نیز در این نشست گفت: برای رفع مشکلات گردشگری ابتدا  باید زیرساخت‌ها مهیا شود که  فعال‌سازی خطوط پروازی می‌تواند بخشی از مسائل و مشکلات این صنعت را رفع کند.

فردین غلام‌پور با اشاره به اهمیت توریسم درمانی در جهان، افزود: پزشکان  ایرانی بسیار توانمند هستند که باید این توانمندی به  دیگر کشورها نشان داده شود تا آنان این استان را به عنوان مقصد درمانی خود انتخاب کنند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :