موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/72278 :کد

0

شاخص صادرات محصولات مازندران به روسیه کاهش یافت‌‌

  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۸
تعداد بازدید : ۱۵۲   
 تحلیل ایران -شاخص صادرات محصولات مازندران به روسیه کاهش یافت‌‌

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با تاکید بر رفع موانع گمرگی تجار ایرانی در روسیه، گفت: شاخص صادرات محصولات مازندران به روسیه کاهش داد.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با تاکید بر رفع موانع گمرگی تجار ایرانی در روسیه، گفت: شاخص صادرات محصولات مازندران به روسیه کاهش داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، عبداله مهاجر عصر امروز در حاشیه بازدید هئیت روسی از زیرساخت‌های صادراتی استان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: هیئت تجاری روسیه به منظور بازدید از زیرساخت‌های صادراتی مازندران پیش از ظهر امروز وارد استان شدند.

 

وی افزود: بازدید از بنادرامیرآباد، نوشهر و فریدونکنار و سایر ظرفیت‌های صادراتی استان بخشی از برنامه‌های سفر سه روز هیئت روسی در مازندران است.

 

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: بالغ بر 15 میلیون دلار کالا طی سال گذشته از  مازندران به روسیه صادر شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 50 درصد کاهش یافت.

مهاجر، دلیل کاهش صادرات این استان به روسیه را افزایش تعرفه گمرکی و ارزش افزوده در این کشور بر روی کالاهای ایرانی اعلام کردند.

 

رئیس اتاق بازرگانی مازندران، خواهان رفع مشکلات فراروی بخش تولید شد و گفت: در صورت رفع مشکلات فراروی تولید، زمینه برای اشتغال بیشتر فراهم می‌شود اما با فراهم نبودن زیرساخت‌ها نمی‌توان زمینه رشد را مهیا کرد.

 

وی گفت: این هیئت همچنین با مسئولان استانی و تجار مازندران دیدار و گفت‌وگو خواهند داشت.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                               

شاخص     صادرات     مازندران     روسیه        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :