موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/72360 :کد

0

اتحاد ملل اسلامی در دفاع از حرم شکل گرفته است

  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۷
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -اتحاد ملل اسلامی در دفاع از حرم شکل گرفته است

فرمانده قرارگاه امام حسین (ع) گفت: اتحاد ملل اسلامی در سوریه شکل گرفته است.

فرمانده قرارگاه امام حسین (ع)  گفت: اتحاد ملل اسلامی در سوریه شکل گرفته است.


به گزارش تحلیل ایران ، غلامحسین غیب پرور امروز در مراسم گرامیداشت  شهدای  مدافع حرم  مازندران گفت: شهدای حرم را سند افتخاری برای جامعه بوده  و این استان علوی از ابتدای انقلاب تاکنون دین خود را به اسلام نشان داده است.

وی با بیان اینکه امروز ادوغان، حامیان داعش و استکبار  است، افزود: دشمنان کمر بسته اند تا اسلام نباشد و ما شاهدیم که بعد از س الها کسی با اسرائیل کاری ندارد و یک گلوله به طرف رژیم اشغالگر قدس شلیک نشده است.

 

فرمانده قرارگاه امام حسین (ع)  با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد تفرقه بین جهان اسلام، تصریح کرد: امروز دشمنان تلاش کرده‌اند تا در جهان اسلام  تفرقه ایجاد کنند و امیدواریم  شعله های این آتش دامن خودشان را بگیرد.

 

وی معنویت، جانبازی، ایثار و  عشق را از ویژگی‌های جانبازی در راه اسلامی دانست و افزود:  شهدای حرم با تقدیم جانشان به این مفاهیم معنا بخشیدند.

غیب پرور با بیان اینکه سوریه میدانی برای امتحان عاشقان حسین شده است، اظهار کرد: تا کنون بیشترین شهید مدافع حرم را استان مازندران تقدیم کرده است.

 

وی با بیان اینکه امروز مرزهای جغرافیایی برای دفاع از حرم برداشته شده است،  افزود: این دفاع بخشی از پتانسیل خفته جهان اسلام را متجلی کرده  و برادران افغان، پاکستانی و ایرانی در کنار هم برای دفاع از حرم تلاش می کنند.

 

 فرمانده قرارگاه امام حسین (ع) با بیان اینکه اتحاد ملل اسلامی در سوریه شکل گرفته است، اظهار کرد: دشمنان اسلامی و آمریکا که در پی ایجاد تفرقه بین مسلمانان بودند میدان مبارزه را باخته‌اند.

 

همزمان با ورود پیکر شهید قنبری شهید بهشهری مدافع حرم به استان مازندران، مراسم گرامیداشت 13 شهید مدافع حرم استان با حضور پرشور مردم برگزار شد.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :