موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/73000 :کد

0

مراسم بزرگداشت شهیدان مدافع حرم نکایی برگزار شد

  جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۸
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -مراسم بزرگداشت شهیدان مدافع حرم نکایی برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهیدان مدافع حرم نکایی با استقبال پرشور مردم و خانواده شهدا در این شهر استان برگزار شد.

مراسم بزرگداشت شهیدان مدافع حرم نکایی با استقبال پرشور مردم و خانواده شهدا در این شهر استان برگزار شد.


به گزارش تحلیل ایران، مراسم گرامی‌داشت شهدای مدافعان حرم شهرستان نکا، شهید کمالی و شهید مشتاقی پنجشنبه شب در مصلای این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ پاسدار سید ابراهیم شریفی، فرمانده سپاه نکا در این مراسم با بیان اینکه یادی که در دل‌ها می‌ماند و هیچگاه از بین نمی‌رود یاد شهدا است، گفت: شهدای ما در سوریه  جانانه جنگیدند و به همه آزادگان درس ایثار و شجاعت را آموختند.

 

وی افزود: تکفیریها، داعشی‌ها به سرکردگی آمریکای جنایتکار بلای جان مسلمانان شدند که این ظلمشان بی پاسخ نخواهد ماند. عده ای می‌گویند دشمن به دلیل موضوع هسته ای با ما می جنگد این افراد بدانند دشمن از هویت اسلامی ما می‌ترسد و سلاح هسته ای برای او بهانه است.

فرمانده سپاه نکا گفت:  تقابل آمریکا با ایران به آن دلیل است که آنها ایران منهای اسلام را می‌خواهند تا اسلام را نابود کنند اما آمریکا، استکبار و همدستانش بدانند ملت ما با ولایت است و هیچ گاه آنها به هدف شوم خود نخواهند رسید.

 

شریفی بیان داشت: شهدای ما عاشق امام و ولایت بودند آنها گوش به فرمان ولی امر مسلمین بودند اکنون باید همه با هم وحدت داشته ، پشت ولایت فقیه باشیم و گوش به فرمان  سکان دار انقلاب باشیم.

 

وی افزود: شهدای ما داوطلبانه برای دفاع از اسلام و حرم اهل بیت به سوریه اعزام شدند و اکنون نیز همچنان شاهد ثبت نام متقاضیان و رزمندگان برای اعزام به سوریه هستیم.

فرمانده سپاه نکا تصریح کرد: پیام شهدا را باجان دل گوش کنیم پیام شهدا این بود که در هر لحظه گوش به فرمان رهبر باشیم و از عزت اسلام و مسلمین در همه حال دفاع کنیم.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :