موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/73247 :کد

0

اعضای شورای اجرایی و بازرس هلال‌احمر نوشهر انتخاب شدند

  شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۴
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -اعضای شورای اجرایی و بازرس هلال‌احمر نوشهر انتخاب شدند

اعضای شورای اجرایی هلال احمر نوشهر معرفی شدند.

اعضای شورای اجرایی هلال احمر نوشهر معرفی شدند.


به گزارش تحلیل ایران، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر در دومین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر این شهرستان که در سالن کانون شهید باهنر نوشهر برگزار شد با اشاره به شعار جمعیت هلال احمر کشور «هر خانواده یک امدادگر» است، اظهار كرد: یادگیری اصول و شیوه‌ها و چگونگی امداد و نجات از سوی یکی از اعضای هر خانواده نقش بسیار مهم و حیاتی را در نجات و حیات‌بخشی در زمان بروز حوادث به ویژه در روستاها ایفا می‌کند.

 

امیر حسین عسگرزاده  افزود: طرح جدیدی به نام «خانه‌های هلال و مدیریت بحران روستایی» در روستاهای مازندران در حال اجرا است.

 

وی با بیان اینكه  خدمت خالصانه به مردم همواره سرلوحه اعضای این جمعیت است، تصریح كرد: آنچه تاکنون توانستیم در خدمت‌رسانی صادقانه به مردم، مسافران و گردشگران در حوزه شهرستان نوشهر ارائه کنیم، حاصل تلاش جمعی اعضاء و داوطلبان بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر درباره برگزاری دومین دوره انتخابات مجامع این جمعیت گفت: این انتخابات در فضایی بسیار آرام و با مشارکت حداکثری اعضا برگزار شد و پس از شمارش آراء اعضای شورای اجرایی و بازرس مشخص شدند.

 

عسگر زاده  تاكید كرد: به طور حتم  با همکاری همه داوطلبان و منتخبین دومین دوره مجمع انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر گام‌های مفیدتر و مؤثرتری برای رشد و تعالی این جمعیت برداشته می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، فرهاد هشیوار، احمد قزوینی، مهدی پورمحمدعلی و جمیله هاشمی به عنوان اعضای شورای اجرایی و علیرضا خزائی به عنوان بازرس در دومین دوره مجمع انتخابات جمعیت هلال احمر نوشهر انتخاب شدند و برای مدت چهار سال به فعالیت خود ادامه می دهند.

منبع:ایسنا

                               

هلال احمر     شورا     اجرایی     انتخابات        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :