موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/73867 :کد

0

مسئول بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران معرفی شد

  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۸
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -مسئول بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران معرفی شد

مسئول بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران با حضور مسئول بسیج کارمندان کشور, معاون استاندار و معاون سپاه کربلای مازندران در ساری معارفه شد.

مسئول بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران با حضور مسئول بسیج کارمندان کشور, معاون استاندار و معاون سپاه کربلای مازندران در ساری معارفه شد.

 

به گزارش  تحلیل ایران، مسئول جدید سازمان بسیج کارمندان مازندران با حضور سردار امیرخانی در ساری معرفی و از زحمات مدیر سابق تجلیل شد.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج کارمندان مازندران در استانداری اظهار داشت: باید همه ما یاد شهدا را گرامی بداریم و ادامه دهنده واقعی راه آنان باشیم.

 

سرهنگ پاسدار حسین محمدرضایی گفت: از زمانی که نهاد مقدس بسیج تشکیل شد نسبت به مردم  و جامعه تکلیف دارد که باید در این مسیر مانند یک سرباز آماده باش باشیم.

وی افزود: دشمن از همان زمان انقلاب تاکنون کار خود را انجام می‌دهد  و با توطئه‌های فراوان تلاش دارد تا ما را از دین و ارزش‌های دینی دور کند. اما باید دشمن بداند بسیجی همیشه  آماده باش است و در مسیر ولایت تابع امر ولی امر مسلمین است.

 

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران  گفت: دشمن می‌خواهد ارزش‌ها را از جامعه ما دور کند و مقدسات را از بین ببرد حتی نظام اداری ما سلامت اداری خود را از دست بدهد که  بسیجیان کارمند باید کمک کنند ارزش‌های وجدانی و دینی ما در ادارات حفظ شوند.

تقویت بسیج کارمندان در شهرهای استان


فرمانده پایگاه مقاومت بسیج استانداری مازندران و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه بسیج  نهادی مقدس است که در کنار سایر نهادهای انقلابی برای دفاع از دستاوردهای انقلاب تشکیل شد, افزود: بسیج به عنوان یک نهاد فراگیر بوده که همه  اقشار جامعه می‌توانند در آن ایفای نقش کنند و از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

 

وی افزود: با توانمندسازی همه اقشار مردم در مقابل تهدیدها و در مقابل هجمه‌های گوناگون دشمنان می‌توانیم در ایجاد بازدارندگی که مکمل بازسازی است نقش موثری داشته بشیم.

حسن خیریان پور گفت: خوشبختانه امروز بسیج در نقطه نقطه این کشور  حضور داشته و با حضور قدرتمندانه خود می‌تواند در ابعاد مختلف وظایف محوله خود را به نحو شایسته انجام دهد و اگر کشور و ملت قدرتمندی می‌خواهیم باید اتحاد وحدت داشته تا در همه ابعاد نظامی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی توانمند شویم.

 

خیریانپور بیان کرد: امروز به نعمت انقلاب اسلامی کشور ما حضور قدرتمند در منطقه و در عرصه بین المللی دارد که باید قدردان این نظام باشیم و امسال که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است لازم است همه مردم و مسئولان بسیج گونه در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشند.

عضویت 30 هزار کارمند در بسیج


مسئول سابق بسیج کارمندان مازندران  نیز در این مراسم با اشاره به اینکه شهدای ما جان خود را در راه اسلام فدا کردند تا دین، اسلام و حریم اهل بیت بماند, گفت: رزمندگان و بسیجیان جان بر کف انقلاب اسلامی در سوریه و عراق حضور دارند تا از حرم اهل بیت دفاع کنند و شهادت 13 مدافع حرم و دیگر مدافعان حرم از این استان برگ زرینی در تاریخ این استان خواهد بود.

شهرام نوری با بیان اینکه کمک به ارتقا جامعه اسلامی از وظایف  بسیج است, افزود: مازندران بیش از 550 پایگاه بسیج کارمندی دارد که بیش از 30 هزار نفرعضو این پایگاه‌ها هستند.

وی افزود: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری بسیج کارمندی گامی هر چند کوچک برداشته است که مهم‌ترین آن تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی در بحث مدیریت مصرف به ویژه صرفه جویی در مصرف برق در ادارات بوده است.

 

در این مراسم شهرام نوری به عنوان مسئول بسیج کارمندان مازندران منصوب و معارفه شد.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                               

بسیج     کارمند     سپاه     کربلا        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :