موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/74046 :کد

0

المان‌های شهری و تاریخی در آمل جانمایی می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۳۷۰   
 تحلیل ایران -المان‌های شهری و تاریخی در آمل جانمایی می‌شود

شهردار آمل با تاکید بر تقویت زیباسازی در سطح خیابان‌های شهر، گفت: سازمان شهرداری آمل در دو سال اخیر با ساخت المان‌های شهری و تاریخی بدنبال تحول شهری است.

شهردار آمل با تاکید بر تقویت زیباسازی در سطح خیابان‌های شهر، گفت: سازمان شهرداری آمل در دو سال اخیر با ساخت المان‌های شهری و تاریخی بدنبال تحول شهری است.


به گزارش تحلیل ایران، احمد امیرسلیمانی امروز در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره اسکیس شهری در سرای مهر آمل با ابراز خرسندی از استقبال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته معماری از این مسابقه اظهار داشت: با توجه به اجرای این مسابقه برای نخستین بار در این شهرستان استقبال از سوی دانشجویان شهرهای مختلف مازندران بی‌نظیر بوده و این به علاقمندی جوانان جهت فعالیت مدیریت شهری برمی‌گردد.

وی با بیان اینکه باید در برخی مسائل شهری به دنبال ارائه راهکار باشیم که در راهکارها مسائلی همانند تدابیر ترافیکی در نظر گرفته شود، افزود: در حوزه‌های طراحی‌های معماری و اسلیمی تاکنون تلاش‌های زیادی انجام شده و مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر آمل زحمات زیادی را کشیدند.

 

امیرسلیمانی با اشاره به اینکه هم‌اکنون پیاده‌روسازی ضلع شرقی، غربی و کوی مخابرات توسط سازمان‌های وابسته به شهرداری انجام شد و کوی امامزاده ابراهیم در حال اجرا است، ادامه داد: تاکنون سه پروژه به اتمام رسیده و یکی در دست اجرا است.

شهردار آمل اجرای المان‌های شهری از دیگر اقدامات احیای بازارهای سنتی کار خوب این سازمان طی یک سال اخیر عنوان کرد و گفت: هتل قدیم شهر آمل متعلق به دوره پهلوی اول بوده که بازسازی و مرمت شد و امروزه از آن در حال استفاده هستیم که از نمادهای مطلوب هویت این شهرستان است. 

 

وی با بیان اینکه نخستین دوره مسابقات اسکیس شهری در این شهرستان با موضوع طراحی پیاده‌راه هسته مرکزی شهر بوده و طرح‌های زیادی ارائه شد و به طرح‌های برتر جوایز نفیسی اختصاص یافت، افزود: امیدواریم در آینده با تلاش و همکاری دانشحویان متفکر و افراد صاحب‌نظر شاهد رشد و پیشرفت روزافزون باشیم.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                               

شهردار     تقویت     نوسازی     تاریخی        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :