موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/74048 :کد

0

گردشگری مهم‌ترین محور توسعه مازندران

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : ۱۲۷   
 تحلیل ایران -گردشگری مهم‌ترین محور توسعه مازندران

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان کشور با تاکید بر تقویت حمایت از تولیدات داخلی از سوی دولت، گفت: واردات بی‌رویه کمر کشاورز مازندرانی را خم کرده است.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان کشور با تاکید بر تقویت حمایت از تولیدات داخلی از سوی دولت، گفت: واردات بی‌رویه کمر کشاورز مازندرانی را خم کرده است.


به گزارش تحلیل ایران، سید محمد جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران با انتقاد از سیاست‌های واردات محور در کالاهای مصرفی اظهار داشت: باید تنها از سیاست‌های مبتنی بر واردات سرمایه ای حمایت کرد و واردات کالاهای مصرفی در تعارض با اقتصاد مقاومتی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه  واردات بی رویه کمر کشاورز مازندرانی را خم خواهد کرد، خاطر نشان کرد: باید به جای واردات به سمت صادراتی رفت که ارزش افزوده ایجاد کند.

 

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان کشور با بیان اینکه حمایت از تولید و حمایت از مصرف کننده دو مهم اجتناب ناپذیر هستند، افزود: نباید اجازه داد نوسانات نامرسوم کشاورز و مصرف کننده را دچار بحران کند.

 

جعفری با بیان اینکه مهم‌ترین محورهای توسعه ساری و مازندران گردشگری است، افزود: برای این مهم لازم است تا زیرساخت‌های لازم فراهم چرا که توسعه گردشگری توسعه اقتصاد  را به دنبال دارد.

 

وی درباره عملکرد نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به برخی شرایط کار کردن در مازندران سخت است، تصریح کرد: عملکرد نمایندگان مازندران می توانست بهتر باشد.

 

عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه نمایندگان شهر ساری ظرفیت تعامل دارند، تصریح کرد: دامادی و یوسف نژاد امروزه یا تجربه خود می توانند نقش موثری برای ساری در مجمع نمایندگان ایفا کنند.

جعفری با بیان اینکه شورا برای افکار افراد مختلف است اختلاف در شورای شهر را طبیعی دانست و گفت: اختلاف در شورا نتیجه تضارب آرا است و اتفاقا این تضارب آرا در جهت منافع شهری مثبت وسازنده است.

 

عضو شورای شهر ساری با اشاره به عملکرد شهردار ساری با بیان اینکه مردم از عملکرد عبوری رضایت دارند، تصریح کرد: عملکرد به برایند کاری بر می گردد و مردم از این برایند در شورا رضایت دارند.

 

وی با ابراز امیدواری از تداوم این مسیر, خاطر نشان کرد: مهم ترین برنامه و طرح‌های در اولویت سال 95 اتمام پروژه‌های نیمه تمام سال گذشته است که امیدواریم با تحقق بودجه بالغ بر 500 میلیاردی مرکز استان این مهم محقق شود.

جعفری با بیان اینکه مرکز استان با مراکز استان‌های توسعه یافته نظیر اصفهان، تبریز فاصله دارد، تصریح کرد: امیدواریم این فاصله با همت  مسئولان و حمایت مردم برداشته شود.

 منبع: خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :