موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استان ها

a/74326 :کد

0

واحدهای راکد و نیمه‌فعال صنعتی مازندران شناسایی شد

  چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۳
تعداد بازدید : ۱۳۵   
 تحلیل ایران -واحدهای راکد و نیمه‌فعال صنعتی مازندران شناسایی شد

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به غیرفعال بودن بیش از نیمی از واحدهای صنعتی استان، گفت: واحدهای راکد و نیمه فعال صنعتی مازندران شناسایی شد.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به غیرفعال بودن بیش از نیمی از واحدهای صنعتی استان، گفت: واحدهای راکد و نیمه فعال صنعتی مازندران شناسایی شد.


به گزارش تحلیل ایران، عبدالله مهاجر دارابی ظهر امروز در دیدار اعضای اتاق بازرگانی مازندران با نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی آمادگی دارد در زمینه رفع مشکلات واحدهای تولیدی  و توسعه اقتصاد در جامعه تلاش کند.

وی افزود: بخش خصوصی در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل  اقدامات مناسبی انجام داد تا با رفع مشکلات، افزایش تولید و ایجاد اشتغال را در استان افزایش دهد. تلاش کردیم  با بکارگیری مشاوران مشکلات را در تولید شناسایی و طبق قوانین و مقررات آنها را رفع کنیم.

 

مهاجر تصریح کرد: مشکلات بیمه‌ای، مالیاتی و بانکی مهم‌ترین مشکلات واحدهای تولیدی است که باید برخی از این قوانین اصلاح شوند. همکاری و تعامل میان دولت و بخش خصوصی می‌تواند مهم‌ترین گام در راستای رفع مشکلات در همه بخش‌های اقتصادی باشد و به رونق اقتصادی کشور کمک کرد.


وی بیان داشت: باید واحدهای تولیدی و صنعتی با افزایش تولید کمی و کیفی خود و مشارکت با اتاق بازرگانی و همکاری با شورای گفت‌وگو وظایف خود را بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و طبق قانون عمل کنند.

 

مهاجر گفت: در حال حاضر مشغول بررسی چگونگی وضعیت واحدهای تولیدی هستیم تا واحدهای فعال، نیمه  فعال و یا راکد شناسایی و در شورای گفت‌وگو برای احیا، رشد و توسعه آنها اقدام شود.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :