موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/74657 :کد

0

دفاع مقدس انقلاب اسلامی را تثبیت کرد

  جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۱۳۴   
 تحلیل ایران -دفاع مقدس انقلاب اسلامی را تثبیت کرد

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه مازندران افتخار دارد اکنون در دفاع بین‌المللی شهدای مدافع حرم را تقدیم اسلام و انقلاب کند گفت: دفاع مقدس انقلاب اسلامی را تثبیت کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه مازندران افتخار دارد اکنون در دفاع بین‌المللی شهدای مدافع حرم را تقدیم اسلام و انقلاب کند گفت: دفاع مقدس انقلاب اسلامی را تثبیت کرد.

 

به گزارش  تحلیل ایران ، سردار سرتیپ پاسدار بهمن کارگر دقایقی پیش در یادواره شهدای مدافعان حرم مازندران و سردار شهید عباس شیراوژن در حسینیه عاشقان کربلای ساری اظهار داشت: افتخار می‌کنم که در خدمت شهدا هستم چرا که شرکت در یادواره شهدا افتخار بزرگی است که نصیب هر فردی نخواهد شد.


وی افزود: دفاع مقدس به ما شرف و آبرو داد و شعار ما می‌توانیم را مردم در دفاع مقدس آموخته‌اند در دفاع مقدس ما سیم‌خاردار هم وارد می‌کردیم، اما امروز به برکت دفاع مقدس و حفظ ارزش‌های ایران اسلامی در اوج اقتدار و قدرت است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه امروز دنیا و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به دنبال این است که برد موشک‌های ما بیش از این نشود ما در سلول‌های بنیادین پیشرفت روز افزون نداشته باشیم، تصریح کرد: استکبار جهانی دنبال این بوده که ملت ایران در مورد مسائل هسته‌ای پیشرفت نداشته باشند و همه این موفقیت‌ها به برکت ایثار، رشادت و دفاع مقدس بوده است.


کارگر با بیان اینکه تنها جنگ 200 سال گذشته در ایران که حتی یک وجب از خاک آن به تصرف در نیامده در دفاع مقدس بوده است، یادآور شد: ملت ایران با دست خالی، توکل به خدا، وحدت مردمی، رهبری ولی امر مسلمین و ولایت فقیه توانستند پیروز دفاع مقدس شوند و عامل پیروزی ما در دفاع مقدس همان عامل بقای ما باید باشد؛ در واقع پیروز حقیقی دفاع مقدس مردم ما بودند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در دفاع مقدس شکل گرفت و در دفاع مقدس رزمندگان اسلام به معراج رفتند، گفت: هرچه داریم از دفاع مقدس و شهداست و امنیت امروز جامعه را مرهون همین شهدا هستیم.


رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور با بیان اینکه مازندران این روزها معطر به پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم است، گفت: امروز ارزش شهدای مدافع حرم به مراتب بیشتر از شهدای دفاع مقدس و انقلاب است چرا که این شهدا در مرزهای بین‌المللی برای دفاع از حرم اهل بیت و عصمت و طهارت به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه امروز رفتن جوانان به جبهه مقاومت اسلامی دارای اجر بیشتری از رزمندگان دوران دفاع مقدس است، تأکید کرد: باید سر تعظیم در مقابل شهدای مدافع حرم فرود آوریم و ‌قدردان خانواده معظم شهدا باشیم چرا که یکی از مسائل بارز ترویج سبک زندگی اسلامی تأسی از سیره شهدا و تبعیت از الگو و روش زندگانی خانواده‌های شهداست.


رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور با بیان اینکه باید با توکل به خدا و استمداد از ولی‌عصر زمان در پیروی از رهبری زمان موفق باشیم، گفت: با اتکا بر دفاع مقدس و حفظ ارزش‌های انقلاب و پیروی از رهبری عظیم‌الشأن جهان اسلام امری آسان خواهد بود.


کارگر با بیان اینکه مازندران نزدیک به 10 هزار و 500 شهید، 30 هزار جانباز و 2 هزار آزاده تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است، گفت: این استان قهرمان‌پرور همیشه در خط مقدم دفاع از اسلام بوده و در انقلاب اسلامی نیز پیشتاز بوده ‌و در برخورد با ضد‌‌انقلاب نیز مازندرانی‌ها سهم چشم‌گیری داشته‌اند و امروز نیز مردم مازندران در دفاع از حرم اهل‌بیت در مرزهای بین‌المللی پیشتاز هستند و باید به شهدا و مردم این سرزمین افتخار کرد.

وی یادآور شد: مازندران استان موفق ارزشی است و در دوران دفاع مقدس یگان‌های این استان از یگان‌های پیشتاز موفق و خط‌شکن بودند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :