موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/74828 :کد

0

۷۴ پروژه محوری اقتصاد مقاومتی در گلستان شناسایی شد

  شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۱۳۸   
 تحلیل ایران -۷۴ پروژه محوری اقتصاد مقاومتی در گلستان شناسایی شد

استاندار گلستان با تاکید بر تقویت نگاه دولت به مقوله اقتصاد مقاومتی، گفت: ۷۴ پروژه محوری اقتصاد مقاومتی در گلستان شناسایی شد.

استاندار گلستان با تاکید بر تقویت نگاه دولت به مقوله اقتصاد مقاومتی، گفت: ۷۴ پروژه محوری اقتصاد مقاومتی در گلستان شناسایی شد.


به گزارش تحلیل ایران، حسن صادقلو صبح امروز در نخستین نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌های شمالی کشور در ساری، اظهار داشت: 74 پروژه مهم و محوری را در حوزه اقتصاد مقاومتی، زیربنایی، اجتماعی و فرهنگی از سند راهبردی در استان گلستان احصا کردیم.

 

وی افزود: سند جامع 43 دستگاه استانی گلستان در حوزه اقتصاد مقاومتی تدوین شده است که باید در این زمینه اقدامات اساسی برای اجرایی شدن صورت گیرد.

استاندار گلستان با اشاره به اینکه باید در اجرای مصوبات تسریع داشته باشیم، تصریح کرد: امیدواریم تا پایان دولت فعلی بتوانیم در راستای تکمیل بسیاری از طرح‌های نیمه تمام عمرانی گام برداریم.

 

صادقلو با بیان اینکه صنعت در شمال به صورت مطلوب نداریم، افزود: باید طرح‌های اقتصاد مقاومتی در همه استان‌های کشور اجرایی شود و صرفا اتکا به استان‌های پایلوت در استان‌های شمالی نباید باشد.

 

وی با اشاره به اینکه باید اقدامی از سوی دولت صورت گیرد که هزینه‌های تولید را در کشور کاهش دهیم، افزود: با کاهش هزینه می‌توانیم در حوزه رشد اقتصادی و شکوفایی باید تلاش کنیم.

استاندار گلستان با بیان اینکه با هزینه در شمال سریع الفایده بوده و فایده مضاعف دارد، گفت: این امر باید مورد توجه دولت قرار گیرد تا عقب ماندگی‌های شمال توجه شود.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :