موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/75704 :کد

0

۴۶ واحد طراحی و مونتاژ آسانسور در مازندران فعال هستند

  چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۳
تعداد بازدید : ۱۱۳   
 تحلیل ایران -۴۶ واحد طراحی و مونتاژ آسانسور در مازندران فعال هستند

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: ۴۶ واحد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور در استان وجود دارد و باید نسبت به ایمنی آسانسورها تلاش کنیم.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: ۴۶ واحد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور در استان وجود دارد و باید نسبت به ایمنی آسانسورها تلاش کنیم.

به گزارش تحلیل ایران، علی نبیان بعدازظهر چهارشنبه در همایش ایمنی صنعت آسانسور در ساری اظهار داشت: سندیکای آسانسور باید اقداماتی در سطح کشور و استان انجام دهد و در این راستا، همایش ایمنی آسانسور در استان برگزارشده است.

 

وی عنوان کرد: اگر قرار است خدمتی در استان صورت گیرد همه باید دست‌به‌دست هم دهیم و بخش‌های دولتی و خصوصی همگام باشند.

 

نبیان با اشاره به نام‌گذاری سال جاری یادآور شد: ۴۶ واحد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور در استان فعالیت دارد اما این میزان پاسخگوی نیازها نیست بنابراین نظارت پویا و دقیق و بر اساس استاندارد لازم است.

 

معاون امور عمرانی استاندار مازندران یادآور شد: با مستندات قانونی که توسط سازمان استاندارد انجام می‌شود ما نیز مکلف به رعایت استانداردها هستیم.

وی خواستار تشکیل کارگروه برای نظارت هرچه بهتر بر آسانسور و ایمنی آن تأکید کرد و گفت: اگر نظارت روی آسانسورها صورت نگیرد بروز خطر احتمالی است.

وی ایمنی آسانسور را اولویت اول ذکر کرد و گفت: باید واحدهای غیرمجاز طراحی و مونتاژ آسانسور در استان شناسایی شود.

 

نبیان یادآور شد: در دو ماه سال جاری برای هفت مرکز طراحی و مونتاژ آسانسور پروانه فعالیت در استان صادر شد و باید ساختمان های قدیمی دارای آسانسورهای نامناسب نیز در استان شناسایی شود.

 منبع:مهر
                               

طراحی     عمران     آسانسور     مازندران        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :