موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/82627 :کد

0

ملت سازی اسرائیل به شکست انجامید

  جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۱
تعداد بازدید : ۱۳۲   
 تحلیل ایران -ملت سازی اسرائیل به شکست انجامید

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، سرمنشأ تمامی حرکت‌ها، ناامنی، جنگ‌های سوریه، عراق، لبنان و یمن را صهیونیست و حامیانش دانست و گفت: این درحالیست که ملت سازی اسرائیل شکست خورد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، سرمنشأ تمامی حرکت‌ها، ناامنی، جنگ‌های سوریه، عراق، لبنان و یمن را صهیونیست و حامیانش دانست و گفت: این درحالیست که ملت سازی اسرائیل شکست خورد.


به گزارش تحلیل ایران، سرلشکر رحیم صفوی پیش ازظهر جمعه در راهپیمایی روز قدس در ساری افزود: فتنه‌گر اصلی و آن‌که به آمریکایی‌ها خط می‌دهد، اسرائیلی‌ها هستند و این رژیم به کمک آمریکا به دنبال عادی‌سازی روابط با کشورهای ترکیه، قطر و برخی کشورهای اسلامی منطقه است.


وی با عنوان اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال راه‌اندازی جنگ اهل سنت و علوی‌ها در سوریه، یمن، عراق و کشورهای عربی هستند اظهار داشت: حدود ۶۸ سال قبل با توطئه دولت خبیث انگلیس و حمایت آمریکا، سرزمین فلسطین که ۹۰ درصد جمعیت آن را مسلمانان عرب فلسطینی تشکیل می‌دادند به‌زور اسلحه به زیر یوغ  تروریست‌های اسرائیل درآوردند.

وی اظهار داشت: فاجعه انسانی ملت فلسطین به هفت دهه قتل، آواره سازی، شکنجه، فریب‌کاری قدرت‌های بزرگ و سازمان‌های بین‌المللی در حمایت از اشتغال گران غاصب تبدیل شد.

سرلشکرصفوی، هدف از ایجاد غده سرطانی را ایجاد ناامنی و تسلط بر کشورهای عربی بیان کرد و گفت: براثر این تنش‌ها، غارت ثروت‌های طبیعی ملت‌های منطقه و وابستگی دولت‌های عربی منطقه از دیگر اهداف است.


دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قو افزود: هم‌اکنون پس از ۶۸ سال از رژیم جعلی و ننگین و آدم کش، تروریست‌های تکفیری که ده‌ها هزار نفر از مردم سوریه و عراق را به شهادت رساند و ۹ میلیون مردم را آواره کرده‌اند، و گروه‌های تروریستی دست‌پرورده آمریکا، اسرائیل و انگلیس هستند و دولت‌های عربی پول‌دار نیز از آنان حمایت می‌کنند.

سرلشکر صفوی ادامه داد: حفظ بقا و امنیت رژیم ننگین اسرائیل از اهداف گروهک‌های تروریستی است و به دنبال تضعیف مقاومت و تجزیه کشورهای اسلامی هستند و درصدد هستند تا ناامنی را به داخل جمهوری اسلامی بکشانند که به حول قوه الهی و رشادت فرزندان، شکست‌خورده‌اند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا به اهداف و وضعیت کنونی رژیم صهیونیستی اشاره و اضافه کرد: هم‌اینک اسطوره‌سازی نظامی رژیم صهیونیستی برای امنیت سازی در منطقه به شکست کشیده شده و نتوانستند در جنگ ۳۳ روزه پیروز شوند، همچنین در جنگ ۲۲ روزه و ۵۱ روزه در نوار غزه شکست خوردند.


سرلشکر صفوی ادامه داد: صهیونیست‌ها نگران رشد گروه‌های مقاومت در منطقه هستند و دولت اسرائیل درزمینهٔ تشکیل دولت خالص یهودی و پاک‌سازی منطقه از فلسطینی‌ها با شکست مواجه شده است.

وی تصریح کرد: آرزوی تسلط صهیونیست‌ها از نیل تا فرات به شکست انجامید و این رژیم ازنظر اقتصادی آسیب‌پذیر شدند و برای شهرک‌سازی و دیواره سازی با مشکلاتی مواجه هستند و اگر یک روز آمریکا دست حمایت را از صهیونیست‌ها بردارند این رژیم نمی‌تواند به بقای ننگینش ادامه دهد.


سرلشکر صفوی یادآور شد: ازنظر عقلانی یکی از عواملی که  صهیونیست را محکوم‌به شکست می‌کند، بحث جمعیتی آن است و از ۱۸ میلیون نفر جمعیت یهودی‌ها در جهان، شش میلیون نفر در آمریکا و شش میلیون یهودی نیز در داخل اسرائیل بسر می‌برند و برآورد می‌شود تا جمعیت مسلمانان فلسطینی بر جمعیت یهودیان پیشی گیرد.


وی بابیان اینکه صهیونیست‌ها ترسیمی از وضعیت آینده‌شان ندارند گفت: فروریختن ساختار داخلی و تنش دائم بین گروه‌ها و احزاب کوچک در سیاست‌های اقتصادی و امنیتی این رژیم از دیگر چالش‌های آن است و صهیونیست‌ها در ملت‌سازی و هویت جمعی شکست‌خورده‌اند.

سرلشکر صفوی یادآور شد: افزایش تنفر از جنایات رژیم اشغالگر و کودک کش یهودی و صهیونیستی در جهان این رژیم را دچار مشکل کرده است.

منبع:مهر
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :