موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/84197 :کد

0

۳۷ چادر سلامت در مازندران برپا شد

  یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۲
تعداد بازدید : ۱۱۵   
 تحلیل ایران -۳۷ چادر سلامت در مازندران برپا شد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران گفت: ۳۷ چادر سلامت در ماه رمضان به شهروندان استان خدمات ارائه کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران گفت: ۳۷ چادر سلامت در ماه رمضان به شهروندان استان خدمات ارائه کردند.

به گزارش تحلیل ایران مجتبی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ۹۶ پزشک داوطلب نیز در قالب ۳۷ چادر سلامت خدمات ویزیت رایگان را بیش از پنج هزار نفر از شهروندان استان ارائه کردند و بیش از دو هزار بسته فرهنگی و آموزشی نیز از طریق چادرهای سلامت توزیع شد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران گفت: در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت در ماه مبارک رمضان، با برنامه‌ریزی انجام‌شده از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان و به همت خیرین و نیکوکاران عضو این جمعیت، بیش از هشت هزارو ۳۸۶ سبد کالای مواد غذایی در بین اقشار نیازمند توزیع شد.

 

اکبری گفت: به پیروی از سیره مولای متقیان حضرت علی (ع) و در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت و ارتقای امنیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان، در ماه مبارک رمضان امسال ۸ هزارو ۳۸۶ سبد کالا به همت داوطلبان و خیرین جمعیت هلال‌احمر استان تهیه و توزیع گردید. وی افزود: اقلام این سبد شامل برنج، حبوبات، روغن، چای، قندوشکر، رب گوجه، خرما، پنیر، ماکارونی، مرغ و گوشت قرمز و سایر ملزومات غذایی و بهداشتی بوده است.

اکبری ارزش ریالی هر سبد کالا را یک‌میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در همین راستا تاکنون ۱۴۱ سفره مهربانی (ضیافت افطار) نیز با بهره‌وری ۲۳ هزار و ۷۹۸ نفرم به ارزش ریالی سه میلیارد و ۵۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از سوی داوطلبان و خیرین عضو جمعیت هلال‌احمر استان تدارک دیده شد.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :