موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/84372 :کد

0

۹۰ میلیارد تومان ازاعتبارات طرح جامع سیلاب مازندران تامین شد

  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۸
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -۹۰ میلیارد تومان ازاعتبارات طرح جامع سیلاب مازندران تامین شد

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: از ۱۳۵ میلیارد تومان اعتبارات مصوب طرح جامع سیلاب استان ۹۰ میلیارد تومان تأمین منابع مالی شده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: از ۱۳۵ میلیارد تومان اعتبارات مصوب طرح جامع سیلاب استان ۹۰ میلیارد تومان تأمین منابع مالی شده است.

به گزارش تحلیل ایران علی نبیان در حاشیه چهارمین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران در اردوگاه شهدای هفتم تیر رامسر درگفتگو باخبرنگار مهر خصوص طرح جامع سیلاب مازندران گفت: در آغازین روزهای کار دولت تدبیر و امید، طرح جامع سیلاب در دستور کار استانداری مازندران قرار گرفت.

 نبیان افزود: پس از آن، دستگاه‌های مرتبط با این موضوع طرح جامعی را در این زمینه تهیه کرده و براساس مصوبه دولت، ۱۳۵ میلیارد تومان به این طرح اعتبار تخصیص داده شد که از این میزان ۹۰ میلیارد تومان آن تأمین منابع مالی شده است.

 

وی اضافه کرد: بخشی از این طرح تاکنون انجام‌شده اما تا رسیدن به طرح اصلی که امنیت پایدار را برای مازندران به ارمغان می‌آورد، فاصله‌داریم و در تلاش هستیم تا از منابع مالی دیگری برای اجرای این پروژه بزرگ استفاده کنیم.

 

معاون عمرانی استاندار بابیان اینکه اجرای این طرح یک کار اساسی برای کاهش سیل و.. است، اظهار داشت: در شهرستان بهشهر در سیل سال ۹۰، کشته داشتیم، اما با اجرای دو سرشاخه گیر توانستیم جلوی حوادث این‌چنینی را بگیریم.

 

وی گفت: در غرب مازندران نیز اداره کل منابع طبیعی غرب مازندران در حال اجرای یکسر شاخه گیر در منطقه ماشلک است تا جلوی سیل و حوادث مربوط به آن گرفته شود.

نبیان افزود: دستگاه‌های اجرایی مرتبط در تلاش هستند، تا با برخورد مناسب و ادبیات واحد جلوی ساخت‌وساز در بستر رودخانه را بگیرند تا دیگر شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :