موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/85623 :کد

0

دو مرکز ترک اعتیاد در ساری و میاندرود تعطیل شد

  دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۴
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -دو مرکز ترک اعتیاد در ساری و میاندرود تعطیل شد

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ساری گفت: دو مرکز میان‌مدت ترک اعتیاد به خاطر نداشتن پزشک و مسئول فنی تعطیل شدند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ساری گفت: دو مرکز میان‌مدت ترک اعتیاد به خاطر نداشتن پزشک و مسئول فنی تعطیل شدند.

به گزارش تحلیل ایران، اسماعیل حسن‌زاده پیش از ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در ساری درباره چگونگی اجرای طرح نارنجستان ساری، گفت: تملک واحدهای مسکونی موجود در مسیر اجرای طرح، قرار شد توسط شهرداری تملک شود و بخشی از کارها انجام شد ولی در شهرداری در بحث تملک با مشکل تأمین اعتبار روبرو شده است.

حسن‌زاده، افزود: احداث گرمخانه در کوی غفاری از مصوبات استانی است و ضرورت دارد آقای میرزایی نحوه همکاری دستگاه‌ها را در اجرای این طرح، پیگیری کنند.

 

وی، درباره راه‌اندازی خانه محله در بلوار کشاورز ساری گفت: اجرای این طرح نیز در برنامه‌های سال ۹۵ شهرداری ساری دیده‌شده و عملیاتی خواهد شد.

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ساری، با تأکید بر اینکه توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی جهت پر کردن اوقات فراغت شهروندان از اولویت‌های دیگر ما است، ابراز داشت: در این راستا نیز برنامه‌های مطلوبی تاکنون اجراشده است که شامل؛ راه‌اندازی ستاد اوقات فراغت در فرمانداری ساری جهت نیل به اهداف مذکور است و در این ستاد حدود ۸۰ برنامه برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان دیده شد که شماری عملیاتی و مابقی هم تا پایان تابستان اجرا خواهد شد.

حسن‌زاده، در ادامه از اجرای برنامه‌های ستاد اوقات فراغت در منطقه نوبنیاد ساری خبر داد و گفت: برنامه‌های متنوع آموزشی جهت آگاهی بخشی به جامعه درباره مضرات سوءمصرف مواد مخدر در سطح مدارس، مساجد، مهدهای کودک و ... سطح شهرستان و اجراشده است.

وی، با اشاره به اجرای ۸۰ دوره کلاس پیشگیری از اعتیاد، خاطرنشان کرد: برنامه‌هایی در جهت تقویت مراکز ترک اعتیاد داشتیم و در حدود ۵۲ بازدید از این مراکز انجام شد، ۲ مرکز میان‌مدت هم به خاطر نداشتن پزشک و مسئول فنی تعطیل شدند.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ساری، اقدامات مقابله‌ای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساری را برشمرد و بیان کرد: در طی ۱۸ عملیات از ابتدای سال تاکنون ۲۰ باند مواد مخدر شناسایی و متلاشی‌شده است که مهم‌ترین آن، باند ابلیس به سرکرده‌ای فردی به نام ناتاشا بود که در این عملیات ۱.۵ کیلوگرم شیشه کشف شد.

حسن‌زاده، کل کشفیات سال جاری را ۵۱ کیلوگرم و ۹۷۵ گرم عنوان کرد و افزود: ۶۱۳ نفر نیز در طی این عملیات دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

                               

ترک اعتیاد     اجتماعی     فرمانداری     ساری        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :