موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/87093 :کد

0

ارتقای مهارت‌های امدادی از برنامه‌های راهبردی هلال‌احمر است

  دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۲
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -ارتقای مهارت‌های امدادی از برنامه‌های راهبردی هلال‌احمر است

معاون پیش‌دبستانی و دانش‌آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، ارتقای مهارت‌های امدادی در تمامی سطوح را از برنامه‌های راهبردی این جمعیت بیان کرد.

معاون پیش‌دبستانی و دانش‌آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، ارتقای مهارت‌های امدادی در تمامی سطوح را از برنامه‌های راهبردی این جمعیت بیان کرد.

به گزارش تحلیل ایران، محمد بابایی عصر دوشنبه در مراسم افتتاحیه طرح المپیاد استانی دادرس (برادران) در ساری از برنامه‌های اجرایی جمعیت هلال‌احمر مازندران درزمینهٔ جذب، آموزش و سازمان‌دهی جوانان تقدیر کرد و با تأکید بر حمایت سازمان جوانان از برگزاری این المپیادها گفت: ارتقای مهارت‌های امدادی اعضای سازمان جوانان هلال‌احمر در تمامی سطوح از برنامه‌های راهبردی این سازمان است.


در بخش دیگری از این مراسم معاون دانش‌آموزی آموزش‌وپرورش مازندران نیز در سخنانی با اشاره به عزم این سازمان در همکاری با جمعیت هلال‌احمر گفت: معتقدیم زمینه‌سازی برای حیات طیبه انسان‌ها وظیفه‌ای انسانی و اخلاقی است که همه باید در فرآیند آن سهم خود را به‌درستی ایفاء کند.


محمد میر شفیعی گفت: حس نوع‌دوستی و کمک به دیگران، امید و شادی را در روح انسان جاری می‌سازد.


مجتبی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران نیز در سخنانی با تأکید بر ضرورت ترویج فعالیت‌های بشردوستانه و صیانت از کرامت انسانی در جامعه گفت: آماده‌سازی داوطلبانی دلسوز و خدوم برای آینده جمعیت هلال‌احمر محصول همین المپیادها و فعالیت‌های کانونی است.

 وی تصریح کرد: دنیای آینده فقط دنیای مدارک عالیه نیست بلکه دنیای مهارت‌ها و قابلیت‌های عملیاتی است. مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران افزود: این مهارت‌های انسان‌هاست که جهت‌گیری زندگی اجتماعی آن‌ها را تعیین می‌کند.


اکبری با اشاره به ضرورت‌ها و الزامات فعالیت‌های مبتنی بر مهارت‌آموزی خاطرنشان کرد: توسعه مهارت‌ها و ارتقای قابلیت‌های میدانی و عملیاتی می‌تواند جامعه را در برابر حوادث بیمه کند.

وی گفت: المپیادها و اردوهای مهارت‌آموزی یکی از روش‌های مهم آماده‌سازی جوانان برای آینده است.


وی خطاب به دانش آموزان طرح دادرس گفت؛ انتخاب هلال‌احمر از سوی شما، یعنی انتخاب مهربانی و خدمت به همنوع و اطمینان دارم در آینده، داوطلبان فعال و مؤثری خواهید شد و جمعیت هلال‌احمر به وجود شما افتخار می‌کند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران در ادامه از اداره کل آموزش‌وپرورش مازندران برای تعامل مثبت با جمعیت هلال‌احمر استان در برگزاری این المپیاد و اجرای برنامه‌های مشابه تقدیر کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :