موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/98670 :کد

0

شمار غریق در دریای مازندران کاهش چشمگیری یافت

  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۵
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -شمار غریق در دریای مازندران کاهش چشمگیری یافت

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از کاهش چشمگیر غریق از ابتدای طرح سالمسازی دریا تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از کاهش چشمگیر غریق از ابتدای طرح سالمسازی دریا تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، مجتبی اکبری ظهر شنبه در چهارمین دوره هیئت مدیره جمعیت هلال‌احمر استانضمن تبریک دهه ولایت گفت: با تشکیل کمیته پیشگیری و کاهش غریق در ستاد ساماندهی سواحل مازندران و قبول مسئولیت این کمیته از سوی جمعیت هلال‌احمر استان، شاهد کاهش چشمگیر غریق از ابتدای اجرای طرح دریا تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.


اکبری در بخش دیگری از سخنان خود به حضور اعضای شورای معاونین درشهرستان ها اشاره کرد و افزود: در این بازدیدها ضمن برگزاری جلسات مشترک و جداگانه با رییس و کارکنان هلال‌احمر و بازدید از انبارها، پایگاه‌ها، املاک آن جمعیت، با امام جمعه، فرماندار و شهردار جهت حل مشکلات احتمالی دیدار و گفتگو می‌شد.


 مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان با اشاره به کسب عنوان نایب قهرمانی دانش آموزان دادرس استان در المپیاد کشوری ادامه داد: راه اندازی معاونت آموزش و پژوهش، برگزاری دوره آموزش مدیریت بحران به عنوان منطقه یک کشور ویژه معاونین و رؤسای شعب سه استان گلستان، گیلان و مازندران و امداد رسانی به حادثه توفان و سیل در شهرستان‌های استان از جمله فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر در این مدت بوده است.


 وی در پایان به حضور خود در جلسات ستاد تدوین سند راهبردی جمعیت هلال‌احمر کشور به عنوان عضو ستاد اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مراحل تدوین سند راهبردی 10 ساله جمعیت به اتمام رسیده و شورای عالی نیز آن را تأیید و تصویب کرده است.

 

در ادامه جلسه هریک از اعضای حاضر به ارائه پیشنهادها و نقطه نظرات خویش در خصوص، آمادگی هلال‌احمر برای ایفای نقش خویش در مقابله با حوادث و سوانح، تهیه امکانات و تجهیزات قبل از وقوع حوادث و حفظ و نگهداری آن، استمرار آموزش و برگزاری مانورهای امدادی و احیای سالن‌ها و زمین‌های ورزشی پرداختند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :